Załóż konto | Przypomnij hasło
Ten gracz nie wyraził zgody na podgląd swojego portfela.
hyenox

Profil użytkownika
Loginhyenox
ImięRafal
Liczba postów3
Wiadomości na czacie910
Miastoz wiochy
Dołączył/a2013-01-24
Ostatnie logowanie2026-10-17
Odwiedzin profilu4437
O sobie
Szkoła/Uczelnia
Motto/Podpis życie to nie bajka

Ranking
Miejsce Wartosc
portfela
Poprzednie
miejsce
zmiana zmiana %
1 sesja
zmiana %
5 sesji
zmiana %
20 sesji
28 4,430,108.52 28 0 +0.21% -6.35% +4.22%

Posty gracza hyenox na forum GryGiełdowej


» Giełda » Kupno akcji PZU
napisał:
Hej. Jak zapatrujecie się na kupno akcji PZU ? Chodzi po głowie to mi i mojemu mężowi.


mam od 21 , niech leży w papierze jak na koncie bez prespektyw ?

» O Spółkach » czy dopiszą dywidendę do r-ku?????
jak przyjdzie czas ?

» O Spółkach » Jaki był dla Was ten rok na gragildowa.pl ?
Witam,
no to i ja coś dorzucę od siebie.
Wystartowałem w styczniu 2013, +59%, w portfelu ok 150k pln ,
w realu znacznie gorzej ale mam nadzieje ... czy tu nadzieja się sprawdza ?

pozdro all no i najlepszego w 2014 tu i w życiu

Dodano 2014-01-03 16:33
Witam,
no to i ja coś dorzucę od siebie.
Wystartowałem w styczniu 2013, +59%, w portfelu ok 150k pln ,
w realu znacznie gorzej ale mam nadzieje ... czy tu nadzieja się sprawdza ?

pozdro all no i najlepszego w 2014 tu i w życiu
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG160221.6+1.03%10-16
WIG204247.2+0.92%10-16
WIG20 Fut4272.0+0.92%10-16
WIG20USD1094.2+1.38%10-16
mWIG4010827.0+1.47%10-16
sWIG8030863.6+0.90%10-16
 Notowania Świat
US Blue Chip51954.0-0.45%10-16
Nasdaq10029187.5-2.50%10-16
Nikkei65324.3+1.39%10-16
DAX25622.6+0.95%10-16
Ropa WTI101.4+3.51%10-16
Złoto4168.9-0.05%10-16
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.37020+0.05%10-16
CHF/PLN4.71953+0.24%10-16
USD/PLN3.88856-0.12%10-16
EUR/USD1.12393+0.18%10-16
GBP/USD1.33299+0.44%10-16
USD/JPY157.988-0.01%10-16
Forum
» Zmiana nazwy spółki [4][SPL]
» CRQUANTUM [1]
» Kolejkowo (KLK) [1][KFL]
» nazwa spolki AUX [0][AUX_]
» Gra - dywidendy 2014 [13]
» zmiana nazwy na MultiQure [0][PUR]
» Dywidenda apator [0][APT]
» Dywidenda Seko [0][SEK]
» Dywidenda Izostal [0][IZS]
» MS 2022 - nagrody [4]
Wzrosty Spadki Staty
JRHOLDING 4.91 25.90%
CASPAR 11.80 15.69%
IMPERA 1.70 13.33%
POINTGROUP 2.14 10.03%
KRVITAMIN 12.45 9.21%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl