Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
Kupno akcji PZU
Wyświetleń: 9738. Obserwuje: 5 osób.
Post: #1 
2022-10-06 09:53

Margaretka777

Posty: 16
Shouty: 0
0
Hej. Jak zapatrujecie się na kupno akcji PZU ? Chodzi po głowie to mi i mojemu mężowi.

Post: #2 
2022-10-06 10:03

Adrianomilano

PL
Posty: 93
Shouty: 10077
4
Jak długi okres inwestycji przewidujesz?
Powoli...

Post: #3 
2022-10-06 10:05

Robert007

Posty: 7
Shouty: 0
1
Iga Świątek jest super! Jest teraz na topie i to poleca. Reklama dźwignią handlu także w inwestowaniu A giełdy od miesięcy dołują... ja bym raczej poczekał.
https://stooq.pl/mol/?id=28852
Ale można zagrać ale krótkoterminowo. 21zł to może być niezła okazja.


Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2022-10-06 10:06:36

Post: #4 
2022-10-06 10:17

hyenox

z wiochy
Posty: 3
Shouty: 910
0
napisał:
Hej. Jak zapatrujecie się na kupno akcji PZU ? Chodzi po głowie to mi i mojemu mężowi.


mam od 21 , niech leży w papierze jak na koncie bez prespektyw ?
życie to nie bajka

Post: #5 
2022-10-14 09:29

netman

Posty: 18
Shouty: 0
0
Nie liczyłbym na szał, jak zacznie dołować...
Taka jest perspektywa w naszym pięknym kraju!
Wszystko co mam kapitał państwowy, w ramach tego rządu nie rokuje perspektywicznie i pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś to wróci na właściwe tory
https://r.cuk.pl/dk/15ak5o

Post: #6 
2022-10-19 10:40

Margaretka777

Posty: 16
Shouty: 0
0
Spoko, dzięki bardzo za odpwiedzi. Mój mąż chce w to zainwestować pieniądze, oczywiście tyle ile możemy na to przeznaczyć. Noo.... ja Wam powiem, ze też mam mieszane uczucia co do tego .

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG160221.6+1.03%10-16
WIG204247.2+0.92%10-16
WIG20 Fut4272.0+0.92%10-16
WIG20USD1094.2+1.38%10-16
mWIG4010827.0+1.47%10-16
sWIG8030863.6+0.90%10-16
 Notowania Świat
US Blue Chip51954.0-0.45%10-16
Nasdaq10029187.5-2.50%10-16
Nikkei65324.3+1.39%10-16
DAX25622.6+0.95%10-16
Ropa WTI101.4+3.51%10-16
Złoto4168.9-0.05%10-16
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.37020+0.05%10-16
CHF/PLN4.71953+0.24%10-16
USD/PLN3.88856-0.12%10-16
EUR/USD1.12393+0.18%10-16
GBP/USD1.33299+0.44%10-16
USD/JPY157.988-0.01%10-16
Forum
» Zmiana nazwy spółki [4][SPL]
» CRQUANTUM [1]
» Kolejkowo (KLK) [1][KFL]
» nazwa spolki AUX [0][AUX_]
» Gra - dywidendy 2014 [13]
» zmiana nazwy na MultiQure [0][PUR]
» Dywidenda apator [0][APT]
» Dywidenda Seko [0][SEK]
» Dywidenda Izostal [0][IZS]
» MS 2022 - nagrody [4]
Wzrosty Spadki Staty
JRHOLDING 4.91 25.90%
CASPAR 11.80 15.69%
IMPERA 1.70 13.33%
POINTGROUP 2.14 10.03%
KRVITAMIN 12.45 9.21%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl