Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
kalie

Profil użytkownika
Loginkalie
Imię
Liczba postów5
Wiadomości na czacie2331
MiastoB
Dołączył/a2010-07-14
Ostatnie logowanie2019-09-06
Odwiedzin profilu2035
O sobie
Szkoła/Uczelnia
Motto/Podpis Jak sie nie przewrocisz, to sie nie nauczysz.

Zakupione Akcje - Pozycje Długie
Nazwa spółki Ilość  
akcji
Śr. cena
zakupu  
Aktualna
cena
Stopa
zwrotu  
Aktualna
wartość
Udział
MWTRADE 1 15.47 3.3800 -78.15 % 3.38  0.00%
ONESANO 2 2.35 0.6200 -73.62 % 1.24  0.00%
CCENERGY 2 0.93 0.3220 -65.38 % 0.64  0.00%
PRIMETECH 2 21.17 0.2700 -98.72 % 0.54  0.00%
PKNORLEN 1 37.78 127.3600 237.11 % 127.36  0.07%
MIDAS 6 0.70 0.8000 14.29 % 4.80  0.00%
KGHM 101 125.16 375.0000 199.62 % 37,875.00  21.71%
GRUPAAZOTY 1 45.75 20.8000 -54.54 % 20.80  0.01%
POLIMEXMS 200 30.50 7.8850 -74.15 % 1,577.00  0.90%
ALIOR 510 72.69 133.3500 83.45 % 68,008.50  38.98%
ZELMER1 75 39.34 39.5000 0.41 % 2,962.50  1.70%
ORANGEPL 4000 9.02 15.9700 77.05 % 63,880.00  36.61%
BORYSZEW 1 4.60 4.9200 6.96 % 4.92  0.00%
PKPCARGO 1 80.31 11.2900 -85.94 % 11.29  0.01%

Posty gracza kalie na forum GryGiełdowej


» O Spółkach » W co inwestować
Jezeli chodzi o ten tydzien to najlepiej zainwestowac w dochodowy interes :-)

» O Spółkach » Jestem WYLECZONY z giełdy
Fotoshop sluchaj Claudii to dojrzala osoba :-)

» OffTopic » Kto chce, żeby Abramis pisał na czacie. Wpisywać się...
A kto to jest Abramis?
No dobra żartowałem :-)

» O Spółkach » Boryszew - spadek kursu
Upewnijcie mnie czy dobrze zrozumiałem.
Dane zupełnie hipotetyczne:
Kupiłem kiedyś 100 akcji Boryszewa po 4,70zł – czyli wydałem 470zł
Nastąpiła redukcja i teraz kosztują 2,3 zł – czyli moje 100 akcji na chwilę obecną kosztuje 230zł
W piątek dostanę prawa poboru do 200 akcji, bo za 1 pp mam możliwość pobrania 2 sztuk płacąc 0,10zł czyli 20zł
Reasumując będę miał 300 akcji wartych (załóżmy, że zostaną po starej cenie 2,30zł) 300x2,30=690zł
A wydałem 100 x 4,70 + 20zł
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG139135.6+0.20%9:02
WIG203688.5+0.26%9:17
WIG20 Fut3678.0+0.66%9:02
WIG20USD992.8+0.18%9:02
mWIG409716.5+0.01%9:02
sWIG8031273.5+0.10%9:02
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7564.5+0.11%9:07
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX24985.8-0.16%06-19
Ropa WTI75.4-1.44%9:17
Złoto4199.2+0.94%9:17
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26025+0.06%9:17
CHF/PLN4.60176+0.06%9:17
USD/PLN3.71786+0.20%9:17
EUR/USD1.14589-0.15%9:17
GBP/USD1.32145-0.14%9:17
USD/JPY161.695+0.25%9:17
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
KGHM 375.00 2.60%
CDPROJEKT 226.30 0.98%
PEPCO 35.06 0.95%
PKNORLEN 127.36 0.79%
MBANK 1,445.00 0.77%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl