Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
W co inwestować
Wyświetleń: 5021. Obserwuje: 6 osób.
Post: #1 
2012-07-31 11:00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witam. Mam takie pytanie w co inwestować?
mam wykupione 2700akcji PKNorlen
I chciałbym zainwestować w coś jszcze
Tylko w co?

Post: #2 
2012-07-31 11:36

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
W siebie!

Post: #3 
2012-07-31 12:50

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Mjablo napisał:
W siebie!

Wex sie chłopie nie udzielaj

Post: #4 
2012-07-31 12:57

4pik

Łódź
Posty: 22
Shouty: 2018
0
adrian990531 napisał:
Mjablo napisał:
W siebie!
Wex sie chłopie nie udzielaj


nota bene bez kolega udzielił Ci bardzo dobrej rady

Post: #5 
2012-07-31 13:10

Max32

Częstochowa
Posty: 2
Shouty: 1
0
Dokładnie, nie ma czegoś takiego jak w co "najlepiej" inwestować, akcje każde spółki mogą pójść nagle w górę, bądź w dół.

Post: #6 
2012-07-31 13:17

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Mówiąc w co inwestowac miałem namyśli Inwestycje na ten tydzień

Post: #7 
2012-07-31 14:55

kryss

POLSKA
Posty: 42
Shouty: 0
0
Na ten tydzień ? Trzeba było spytać w tamtym tygodniu

Post: #8 
2012-07-31 15:02

kalie

B
Posty: 5
Shouty: 2331
0
Jezeli chodzi o ten tydzien to najlepiej zainwestowac w dochodowy interes :-)
Jak sie nie przewrocisz, to sie nie nauczysz.

Post: #9 
2012-07-31 22:25

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
nie udziela się takich rad!

jak nie masz pomysłu to przeleć sobie wszystkie spółki z w20 i mw40 po kontem jakiejś tam (czyli takiej która ciebie przekonuje) analizy technicznej i wybierz sobie do portfela te, które wg AT powinny zwyżkować

to tyle ode mnie

Post: #10 
2012-08-01 14:17

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
spc napisał:
nie udziela się takich rad!

jak nie masz pomysłu to przeleć sobie wszystkie spółki z w20 i mw40 po kontem jakiejś tam (czyli takiej która ciebie przekonuje) analizy technicznej i wybierz sobie do portfela te, które wg AT powinny zwyżkować

to tyle ode mnie

I tak zrobie wielkie dzięki

CZY TRUDNO BYŁO TAK NA PISAC NA POCZATKU A NIE JAKIEŚ GŁUPIE W SIEBIE ITP

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG139081.6+0.16%9:12
WIG203695.1+0.44%9:27
WIG20 Fut3677.0+0.63%9:12
WIG20USD992.7+0.17%9:12
mWIG409706.3-0.09%9:12
sWIG8031136.2-0.34%9:12
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7565.5+0.12%9:17
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX25044.9+0.24%9:12
Ropa WTI75.4-1.46%9:27
Złoto4197.7+0.90%9:27
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26096+0.07%9:27
CHF/PLN4.60288+0.09%9:27
USD/PLN3.72003+0.26%9:27
EUR/USD1.14541-0.19%9:27
GBP/USD1.32037-0.22%9:27
USD/JPY161.732+0.27%9:27
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 85.20 5.19%
MAXCOM 6.38 4.59%
VERCOM 119.80 4.17%
IPOPEMA 7.48 3.89%
WASKO 6.44 3.87%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl