Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
W co inwestować
Wyświetleń: 5022. Obserwuje: 6 osób.
Post: #1 
2012-07-31 11:00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witam. Mam takie pytanie w co inwestować?
mam wykupione 2700akcji PKNorlen
I chciałbym zainwestować w coś jszcze
Tylko w co?

Post: #2 
2012-07-31 11:36

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
W siebie!

Post: #3 
2012-07-31 12:50

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Mjablo napisał:
W siebie!

Wex sie chłopie nie udzielaj

Post: #4 
2012-07-31 12:57

4pik

Łódź
Posty: 22
Shouty: 2018
0
adrian990531 napisał:
Mjablo napisał:
W siebie!
Wex sie chłopie nie udzielaj


nota bene bez kolega udzielił Ci bardzo dobrej rady

Post: #5 
2012-07-31 13:10

Max32

Częstochowa
Posty: 2
Shouty: 1
0
Dokładnie, nie ma czegoś takiego jak w co "najlepiej" inwestować, akcje każde spółki mogą pójść nagle w górę, bądź w dół.

Post: #6 
2012-07-31 13:17

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Mówiąc w co inwestowac miałem namyśli Inwestycje na ten tydzień

Post: #7 
2012-07-31 14:55

kryss

POLSKA
Posty: 42
Shouty: 0
0
Na ten tydzień ? Trzeba było spytać w tamtym tygodniu

Post: #8 
2012-07-31 15:02

kalie

B
Posty: 5
Shouty: 2331
0
Jezeli chodzi o ten tydzien to najlepiej zainwestowac w dochodowy interes :-)
Jak sie nie przewrocisz, to sie nie nauczysz.

Post: #9 
2012-07-31 22:25

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
nie udziela się takich rad!

jak nie masz pomysłu to przeleć sobie wszystkie spółki z w20 i mw40 po kontem jakiejś tam (czyli takiej która ciebie przekonuje) analizy technicznej i wybierz sobie do portfela te, które wg AT powinny zwyżkować

to tyle ode mnie

Post: #10 
2012-08-01 14:17

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
spc napisał:
nie udziela się takich rad!

jak nie masz pomysłu to przeleć sobie wszystkie spółki z w20 i mw40 po kontem jakiejś tam (czyli takiej która ciebie przekonuje) analizy technicznej i wybierz sobie do portfela te, które wg AT powinny zwyżkować

to tyle ode mnie

I tak zrobie wielkie dzięki

CZY TRUDNO BYŁO TAK NA PISAC NA POCZATKU A NIE JAKIEŚ GŁUPIE W SIEBIE ITP

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138210.3-0.46%10:54
WIG203660.2-0.51%11:09
WIG20 Fut3642.0-0.33%10:54
WIG20USD981.6-0.95%10:54
mWIG409674.9-0.42%10:54
sWIG8031160.7-0.26%10:54
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7559.5+0.04%10:59
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX24957.3-0.11%10:53
Ropa WTI75.2-1.65%11:09
Złoto4208.0+1.15%11:09
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26810+0.24%11:09
CHF/PLN4.61344+0.32%11:09
USD/PLN3.72471+0.39%11:09
EUR/USD1.14589-0.15%11:09
GBP/USD1.32215-0.09%11:09
USD/JPY161.732+0.27%11:09
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
GTC 2.60 11.59%
CLOUD 89.40 10.37%
MENNICA 41.30 7.27%
ALTA 1.70 6.92%
DIGITANET 275.00 5.36%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl