Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
matysiak

Profil użytkownika
Loginmatysiak
Imię
Liczba postów7
Wiadomości na czacie0
Miasto
Dołączył/a2011-12-14
Ostatnie logowanie2021-10-20
Odwiedzin profilu1662
O sobie
Szkoła/Uczelnia
Motto/Podpis

Zakupione Akcje - Pozycje Długie
Nazwa spółki Ilość  
akcji
Śr. cena
zakupu  
Aktualna
cena
Stopa
zwrotu  
Aktualna
wartość
Udział
CYFRPLSAT 500 19.60 16.3600 -16.53 % 8,180.00  2.89%
AMICA 700 95.71 51.4000 -46.30 % 35,980.00  12.71%
UNIWHEELS 50 113.32 300.0000 164.74 % 15,000.00  5.30%
KGHM 300 62.94 371.6000 490.40 % 111,480.00  39.37%
PKOBP 200 24.22 106.0000 337.65 % 21,200.00  7.49%
PZU 100 32.40 68.0600 110.06 % 6,806.00  2.40%
PKNORLEN 655 68.25 129.0000 89.01 % 84,495.00  29.84%

Posty gracza matysiak na forum GryGiełdowej


» OffTopic » Problem z aplikacja AT
Java zainstalowana i zaktualizowana. Najlepsze ze wszystko było ok az tu nagle taki komunikat. Gdzie moge znależć zbiorcze aktualizacje tych zabezpieczeń?

» OffTopic » Problem z aplikacja AT
Witam.

O jakiegoś casu nie moge otworzyć zakładki AT. Pojawia sie komunikat ze jakies moje ustawienia security zablokowały aplikacje.

Wie ktoś może co tu chodzi? Wczesniej chodziło ok.

» Analiza » PZU AT
Czyli najlepiej poczekac na solidna korekte I dopiero wtedy wejsc. Prawda?

» Analiza » PZU AT
Witam.
Czyli sugeruje Pan, że jezeli kupowac to dopiero po odcieciu dywidendy?

» Gra » Sprzedaż/kupno
Pozwolę sobie podłączyć się pod temat. Zeby sprzedać ktoś musi chcieć to kupic, to logiczne, ale dajmy na to że spółka X zanotowała wzrost o 100 procent. Chce zrealizować zysk, ale przecież każdy wie, że powinno się kupować akcje jak są w dołku a nie jeśli wzrosły o 100 procent. To kto to kupi żebym mógł zrealizować zysk. Aha mam na myśli grę w realu. Wiem pytanie banalne, ale dopiero zaczynam przygodę z giełdą i jestem zielony.
Dziękuję z góry za odpowiedz.
Pozdrawiam.

» O Spółkach » Tylko akcje?
Ok dzięki za szybka odpowiedż.

» O Spółkach » Tylko akcje?
Witam.
Jestem tu nowy i chciałem zapytać, dlaczego moge kupić tylko akcje, a juz obligacje, kontrakty itd nie mogę?
Z góry dziekuję za odpowiedz.
Pozdrawiam
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG139098.4+0.18%9:15
WIG203693.0+0.38%9:30
WIG20 Fut3676.0+0.60%9:15
WIG20USD992.7+0.17%9:15
mWIG409704.3-0.11%9:15
sWIG8031158.3-0.27%9:15
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7566.8+0.14%9:20
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX25049.3+0.25%9:14
Ropa WTI75.5-1.25%9:30
Złoto4197.4+0.89%9:30
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26119+0.08%9:30
CHF/PLN4.60286+0.09%9:30
USD/PLN3.72160+0.30%9:30
EUR/USD1.14499-0.23%9:30
GBP/USD1.31972-0.27%9:30
USD/JPY161.750+0.28%9:30
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 85.20 5.19%
PURE 2.73 5.00%
MAXCOM 6.38 4.59%
VERCOM 120.00 4.35%
IPOPEMA 7.48 3.89%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl