Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
matysiak

Profil użytkownika
Loginmatysiak
Imię
Liczba postów7
Wiadomości na czacie0
Miasto
Dołączył/a2011-12-14
Ostatnie logowanie2021-10-20
Odwiedzin profilu1661
O sobie
Szkoła/Uczelnia
Motto/Podpis

Zakupione Akcje - Pozycje Długie
Nazwa spółki Ilość  
akcji
Śr. cena
zakupu  
Aktualna
cena
Stopa
zwrotu  
Aktualna
wartość
Udział
CYFRPLSAT 500 19.60 16.4500 -16.07 % 8,225.00  2.95%
AMICA 700 95.71 51.4000 -46.30 % 35,980.00  12.93%
UNIWHEELS 50 113.32 300.0000 164.74 % 15,000.00  5.39%
KGHM 300 62.94 363.8000 478.01 % 109,140.00  39.21%
PKOBP 200 24.22 105.1800 334.27 % 21,036.00  7.56%
PZU 100 32.40 67.7000 108.95 % 6,770.00  2.43%
PKNORLEN 655 68.25 125.5000 83.88 % 82,202.50  29.53%

Posty gracza matysiak na forum GryGiełdowej


» OffTopic » Problem z aplikacja AT
Java zainstalowana i zaktualizowana. Najlepsze ze wszystko było ok az tu nagle taki komunikat. Gdzie moge znależć zbiorcze aktualizacje tych zabezpieczeń?

» OffTopic » Problem z aplikacja AT
Witam.

O jakiegoś casu nie moge otworzyć zakładki AT. Pojawia sie komunikat ze jakies moje ustawienia security zablokowały aplikacje.

Wie ktoś może co tu chodzi? Wczesniej chodziło ok.

» Analiza » PZU AT
Czyli najlepiej poczekac na solidna korekte I dopiero wtedy wejsc. Prawda?

» Analiza » PZU AT
Witam.
Czyli sugeruje Pan, że jezeli kupowac to dopiero po odcieciu dywidendy?

» Gra » Sprzedaż/kupno
Pozwolę sobie podłączyć się pod temat. Zeby sprzedać ktoś musi chcieć to kupic, to logiczne, ale dajmy na to że spółka X zanotowała wzrost o 100 procent. Chce zrealizować zysk, ale przecież każdy wie, że powinno się kupować akcje jak są w dołku a nie jeśli wzrosły o 100 procent. To kto to kupi żebym mógł zrealizować zysk. Aha mam na myśli grę w realu. Wiem pytanie banalne, ale dopiero zaczynam przygodę z giełdą i jestem zielony.
Dziękuję z góry za odpowiedz.
Pozdrawiam.

» O Spółkach » Tylko akcje?
Ok dzięki za szybka odpowiedż.

» O Spółkach » Tylko akcje?
Witam.
Jestem tu nowy i chciałem zapytać, dlaczego moge kupić tylko akcje, a juz obligacje, kontrakty itd nie mogę?
Z góry dziekuję za odpowiedz.
Pozdrawiam
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138854.4+0.24%06-19
WIG203678.8+0.21%06-19
WIG20 Fut3654.0-0.44%06-19
WIG20USD991.0+0.15%06-19
mWIG409715.3+0.37%06-19
sWIG8031241.5-0.10%06-19
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7550.2-0.08%8:08
Nikkei72374.1+1.58%8:02
DAX24985.8-0.16%06-19
Ropa WTI75.2-1.78%8:18
Złoto4197.8+0.90%8:18
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.25883+0.02%8:18
CHF/PLN4.59981+0.02%8:18
USD/PLN3.71743+0.19%8:18
EUR/USD1.14564-0.17%8:18
GBP/USD1.32136-0.15%8:18
USD/JPY161.651+0.22%8:18
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
LSISOFT 51.20 0.00%
INTERBUD 1.53 0.00%
CYFRPLSAT 16.45 0.00%
DRAGOENT 22.90 0.00%
DBENERGY 8.90 0.00%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl