Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
Voytas001

Profil użytkownika
LoginVoytas001
Imię
Liczba postów9
Wiadomości na czacie0
Miasto
Dołączył/a2013-11-16
Ostatnie logowanie2021-08-24
Odwiedzin profilu1486
O sobie
Szkoła/Uczelnia
Motto/Podpis

Zakupione Akcje - Pozycje Długie
Nazwa spółki Ilość  
akcji
Śr. cena
zakupu  
Aktualna
cena
Stopa
zwrotu  
Aktualna
wartość
Udział
SYNTHOS 3418 4.06 4.8900 20.44 % 16,714.02  6.71%
NEWAG 1 19.00 94.7000 398.42 % 94.70  0.04%
OPONEOPL 1 10.91 97.6000 794.59 % 97.60  0.04%
KRUK 180 270.96 400.3000 47.73 % 72,054.00  28.91%
KETY 96 412.22 1252.0000 203.72 % 120,192.00  48.23%
EMPERIA 500 83.26 0.5400 -99.35 % 270.00  0.11%
POLIMEXMS 5000 6.36 7.9550 25.08 % 39,775.00  15.96%

Posty gracza Voytas001 na forum GryGiełdowej


» O Spółkach » Czy JSW da zarobić?
Pytanie typu : Czy jutro wygram w lotka 20 milionów?

Jesteś nowy na forum, także informuję Cię, że na takie pytanie,
odpowie Ci prawdopodobnie tylko ktoś kto jest nowy i nie zna niepisanych zwyczajów tego forum.

Najczęściej, jeśli chodzi o analizy i ktoś otwiera nowy wątek, stara się zaprezentować swój punkt widzenia, analizę wykresu czy fundamentów itp.
Wtedy ktoś inny prezentuje, odpowiada i jeżeli ma inną teorię, następuje kulturalna (na ogół)wymiana argumentów.

Jestem na tym forum już trochę czasu i CHYBA prawie nigdy, ktoś kto zadał takie pytanie nie otrzymał na nie odpowiedzi.

A jeśli usilnie potrzebujesz odpowiedzi na pytanie "Czy JSW da zarobić" - zapytaj człowieka z uprawnieniami doradcy inwestycyjnego - bo tacy ludzie ze swojego tytułu biorą pełną odpowiedzialność za odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie.

» O Spółkach » dbMakler
Problem nie znika na po wciśnięciu "zaloguj".

@altus kurcze atlus ale mnie wystraszyłeś, scenariusz prawdopodobny ale oby jeszcze ten DB trochę pojechał


» O Spółkach » dbMakler
Czy posiada ktoś może rachunek maklerski w DB?
Jeśli tak to mam pytanie. Dosłownie kilka minut temu próbowałem się zalogować na swoj rachunek ale "nie działa", tzn. etap z wpisaniem loginu i hasła przechodzę pomyślnie ale dalej pojawia się następne okno z polami "Identyfikator" i "hasło" nie wiem co mam wpisać w polu identyfikator ani hasło (te okna widzę pierwszy raz)!?
Dodam tylko że taka sytuacja zdarza mi się pierwszy raz, komunikaty na stronie DB mówią o tym że dostępu nie będzie od 04.07 a dziś jest dopiero 02.07 nie wiem o co chodzi...

» O Spółkach » Kompletnie nie wiem co to!! (BRASTER)
Gratulacje arnold, to właśnie cuda na NC !

» Giełda » GPW
Ciekaw jestem ile osób z regularnie korzystających z tej strony użytkowników inwestuje na realnej GPW/NC . Może jest nawet ktoś kto chciałby się pochwalić swoimi wynikami?

» O Spółkach » Zapisy - Vigo systems
http://stooq.pl/n/?f=924585&c=1&p=0

» O Spółkach » FLYPL
Szukałem mocno :P akcji spółki flypl ale nie mogę znaleźć, ktoś wie gdzie jest?
W realnej giełdzie notowana na NC, tutaj jej nie widzę, dlaczego?

» OffTopic » Tuskomania?
Co do Orwella i jego ponadczasowego dzieła jakim jest "Folwark zwierzęcy" to przypomniał mi się tai jeden cytat


"My jemy, żebyście wy nie byli głodni" - Jedna ze świń w przemówieniu do ludu..


Myślę, że wystarczy tylko ten cytat aby opisać działania dzisiejszej władzy w Polsce.

» O Spółkach » Jaki był dla Was ten rok na gragildowa.pl ?
U mnie 93 541 ale ja zacząłem "inwestować" na początku grudnia 2013, to moje pierwsze kroki w grze giełdowej także nie wiem czy to dobry wynik dla człowieka, który dopiero teraz zaczyna czytać inteligentnego inwestora i zaczął "strzelać" w akcje tak naprawdę na ślepo xD

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG139041.9+0.13%9:18
WIG203688.7+0.27%9:33
WIG20 Fut3675.0+0.57%9:18
WIG20USD992.3+0.13%9:18
mWIG409697.7-0.18%9:18
sWIG8031167.8-0.24%9:18
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7566.5+0.14%9:23
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX25060.9+0.30%9:18
Ropa WTI75.4-1.41%9:33
Złoto4199.6+0.95%9:33
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26143+0.08%9:33
CHF/PLN4.60299+0.09%9:33
USD/PLN3.72129+0.30%9:33
EUR/USD1.14515-0.21%9:33
GBP/USD1.32004-0.25%9:33
USD/JPY161.737+0.28%9:33
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 85.40 5.43%
MAXCOM 6.38 4.59%
LUBAWA 13.90 4.43%
VERCOM 119.80 4.17%
IPOPEMA 7.48 3.89%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl