Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Kompletnie nie wiem co to!! (BRASTER)
Wyświetleń: 12898. Obserwuje: 8 osób.
Post: #21 
2015-02-02 13:11
Cena waloru: 9.44

donjacek

Puck
Posty: 107
Shouty: 3214
0
dziś przełamana została psychologiczna granica - 10zł za akcję. : )

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2015-02-11 15:16:56
Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni wolnego.

Post: #22 
2015-02-13 13:26
Cena waloru: 11.88

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
PANIE I PANOWIE...
Nastał dzień wypłaty :D
W dniu 9 stycznia zaproponowałem akcje BRASTER - spółki, której wcale nie znałem, ale która wyglądała świetnie pod względem AT. Zaproponowałem zakup z limitem ceny na 8,30zł. Stop ustalony był na poziomie 7,49 i nie wywalił transakcji.
Dziś czyli w dniu 13 luty cena akcji dotarła do poziomu 12,5 zł co pozwoliło na osiągnięcie zysku w wysokości 50,6% w ciągu miesiąca!!


Pozdrawiam!!

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2017-01-15 17:58:47
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #23 
2015-02-13 14:29
Cena waloru: 12.00

Voytas001

Posty: 9
Shouty: 0
0
Gratulacje arnold, to właśnie cuda na NC !

Post: #24 
2015-02-13 14:51
Cena waloru: 12.00

donjacek

Puck
Posty: 107
Shouty: 3214
0
zakupione po 8,5. Dziś sprzedane po 12,4. ; p Dzięki Arni! :D


p.s. zmień we wpisie styczeń na luty w 6 wierszu ;p
Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni wolnego.

Post: #25 
2015-02-13 14:55
Cena waloru: 11.84

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
donjacek poprawione - dzięki!
P.s. miałeś w realu??
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #26 
2015-02-13 14:57
Cena waloru: 11.84

donjacek

Puck
Posty: 107
Shouty: 3214
0
Tak, w realu. : p Co prawda nie byla to jakas wielka ilosc akcji, ale zysk przyjemny. ; )
Pare setek zarobilo. : p

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2015-02-13 15:00:59
Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni wolnego.

Post: #27 
2015-02-13 20:33
Cena waloru: 11.80

mateuniontko1

Siemiatycze
Posty: 189
Shouty: 284
0
Drogi Arnoldzie, ja również bardzo dziękuję za pokazanie tej spółki.
Mi udało kupić się po 8,00zł, no ale zapomniałem ustawić sprzedaży :p dlatego więc czekam. Moja optymistyczna naiwność mówi mi, że korekta opadnie do 10zł (~~do linii trendu) i odbije do poziomu ~15zł (na wykresie tygodniowym jest tam bardzo wyraźny opór). No bo przecież trend trwa dopóki dopóty się nie skończy :p



Dodano 2015-03-05 18:50
No i dojechało do 15zł
Ja się trochę przestraszyłem, i sprzedałem po 13zł. Oby więcej takich sytuacji
https://www.youtube.com/watch?v=Xnn7dNPDZlw

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138190.5-0.48%10:53
WIG203660.5-0.50%11:08
WIG20 Fut3643.0-0.30%10:53
WIG20USD981.4-0.97%10:53
mWIG409675.3-0.41%10:53
sWIG8031167.4-0.24%10:53
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7559.8+0.05%10:58
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX24957.3-0.11%10:52
Ropa WTI75.2-1.67%11:08
Złoto4207.7+1.14%11:08
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26799+0.24%11:08
CHF/PLN4.61380+0.32%11:08
USD/PLN3.72445+0.38%11:08
EUR/USD1.14594-0.14%11:08
GBP/USD1.32194-0.11%11:08
USD/JPY161.734+0.27%11:08
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
GTC 2.60 11.59%
CLOUD 89.40 10.37%
MENNICA 41.30 7.27%
ALTA 1.70 6.92%
DIGITANET 275.00 5.36%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl