Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
dbMakler
Wyświetleń: 3217. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2015-07-02 09:54

Voytas001

Posty: 9
Shouty: 0
0
Czy posiada ktoś może rachunek maklerski w DB?
Jeśli tak to mam pytanie. Dosłownie kilka minut temu próbowałem się zalogować na swoj rachunek ale "nie działa", tzn. etap z wpisaniem loginu i hasła przechodzę pomyślnie ale dalej pojawia się następne okno z polami "Identyfikator" i "hasło" nie wiem co mam wpisać w polu identyfikator ani hasło (te okna widzę pierwszy raz)!?
Dodam tylko że taka sytuacja zdarza mi się pierwszy raz, komunikaty na stronie DB mówią o tym że dostępu nie będzie od 04.07 a dziś jest dopiero 02.07 nie wiem o co chodzi...

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2015-07-02 09:55:44

Post: #2 
2015-07-02 10:25

altus

Posty: 323
Shouty: 20063
0
http://independenttrader.pl/366,deutsche_bank_na_progu_bankructwa.html

Może to już się zaczeło... ?
"Luck is what happens when preparation meets opportunity."
https://analizycornix.blogspot.com

Post: #3 
2015-07-02 10:59

dawbier

Rzeszów
Posty: 4
Shouty: 81
0
Miałem taki problem gdy po wpisaniu loginu i hasła wcisnąłem "enter", spróbuj wcisnąć przycisk "zaloguj".


Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2015-07-02 11:12:45

Post: #4 
2015-07-02 12:54

Voytas001

Posty: 9
Shouty: 0
0
Problem nie znika na po wciśnięciu "zaloguj".

@altus kurcze atlus ale mnie wystraszyłeś, scenariusz prawdopodobny ale oby jeszcze ten DB trochę pojechał



Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2015-07-02 13:02:58

Post: #5 
2015-07-02 14:58

Skinni

Poznan
Posty: 262
Shouty: 2357
0
Nie pamietam, ale chyba za pierwszym razem musisz wykonać telefon do biura maklerskiego lub wpisać Login który dostałeś z D Maklerskiego. W miejscu hasło musisz wpisać w pole swój pesel. teraz nie pamiętam czy służyło do pierwszego zalogowania na rachunek czy do notowań giełdowych. Po zalogowaniu możesz zmienić na dowolne stworzone hasło.



Nie ma za co.

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2015-07-02 15:35:40
https://www.facebook.com/pages/Leszcz-na-Forexie/1531234843812484?ref=hl

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG139008.5+0.11%9:11
WIG203696.5+0.48%9:26
WIG20 Fut3676.0+0.60%9:11
WIG20USD992.4+0.14%9:11
mWIG409702.3-0.13%9:11
sWIG8031121.3-0.38%9:11
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7565.2+0.12%9:16
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX25063.2+0.31%9:11
Ropa WTI75.5-1.33%9:26
Złoto4197.9+0.90%9:26
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26098+0.07%9:26
CHF/PLN4.60298+0.09%9:26
USD/PLN3.71995+0.26%9:26
EUR/USD1.14544-0.19%9:26
GBP/USD1.32057-0.21%9:26
USD/JPY161.743+0.28%9:26
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 85.40 5.43%
MENNICA 40.50 5.19%
MAXCOM 6.38 4.59%
VERCOM 120.00 4.35%
WASKO 6.46 4.19%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl