Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie wyraził zgody na podgląd swojego portfela.
Ten gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
stefanbroda

Profil użytkownika
Loginstefanbroda
ImięBartłomiej
Liczba postów15
Wiadomości na czacie282
MiastoSzczecin
Dołączył/a2011-02-04
Ostatnie logowanie2025-08-29
Odwiedzin profilu2041
O sobie
Szkoła/Uczelnia wsap szczecin / us szczecin
Motto/Podpis take it easy

Posty gracza stefanbroda na forum GryGiełdowej


» O Spółkach » PZU potrzebuje ubezpieczenia!!
Właśnie się zastanawiałem nad tą spółką na kryzysowe czasy, bo dywidendy dobre - jakies 8-12% ale poczekam aż spadnie Pretensji nie będzie I tak miałem czekać aż się na Krymie uspokoi

» Gra » dokończenie sprzedaży akcji
prowizja jest tylko od zlecen zrealizowanych

» Gra » dokończenie sprzedaży akcji
prowizja i tak jest od obrotu, tak że jak masz powyżej kilkuset zl transakcje to nic nie tracisz

» O Spółkach » Spóły rosnące jak buły!!
Niestety korekta pokrzyżowała plany wielu w dłuższym okresie czasu te spółki się jednak dobrze prezentowały, może warto poczekać na koniec korekty i dopiero wtedy się w nie pakować??? Wg mnie koniec korekty już czuć w powietrzu, jedynie obawiam się informacji o wyprzedaży akcji przez ofe, dlatego jak zwykle cały czas obserwacja co się dzieje ...

» OffTopic » 7 minut dla mojej przyszłości
done

» O Spółkach » ta gra to o dupe rozbić
dziękuję administracji za prowadzenie serwisu, który mi daje więcej niż realna strona gpw, pod kazdym względem. Pozdrawiam i pamiętajcie, że prawdziwa cnota krytyka się nie boi

» Giełda » eMakler czy inny ?
szkocie pograj sobie na sucho najpierw - i zobacz jak ci idzie - tu są mniej więcej takie same prowizje jak w mbanku

» Giełda » eMakler czy inny ?
masz 0,39 % prowizji od kazdej transakcji i oczywiscie na koniec roku podatek od zyskow chyba 10 % no i to tyle w podstawowej wersji

» O Spółkach » Problem ze sprzedażą
no wlasnie, chyba to rozwiazalo moj problem ze spolka elstaroil. Dzięki

» O Spółkach » czy to może byc drugi cedc...
No Arres gratki analizy fundamentalnej ... poszło ładnie

» O Spółkach » KGHM skup akcji
nie wiedzialem o skupie akcji ale widze tu dziwne powiazanie z ostatnią wypowiedzią naszego wodza na temat podatków od miedzi

» O Spółkach » borek-pda
dzieki jaro x, tylko jak to technicznie zrobic w tej grze?, nie ma tego w notowaniach. czy mam borka normalnie kupic?

» O Spółkach » borek-pda
mam to na stanie - co z tym mogę zrobic? Mozna to jakos sprzedac, albo wiecej dokupic? bo widzialem, ze niektorzy maja duzo wiecej...
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138854.4+0.24%06-19
WIG203678.8+0.21%06-19
WIG20 Fut3654.0-0.44%06-19
WIG20USD991.0+0.15%06-19
mWIG409715.3+0.37%06-19
sWIG8031241.5-0.10%06-19
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7516.0-0.53%1:59
Nikkei72430.2+1.66%7:35
DAX24985.8-0.16%06-19
Ropa WTI75.3-1.59%7:50
Złoto4192.3+0.77%7:50
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.257940.00%7:50
CHF/PLN4.59810-0.02%7:50
USD/PLN3.71587+0.15%7:50
EUR/USD1.14588-0.15%7:50
GBP/USD1.32161-0.13%7:50
USD/JPY161.683+0.24%7:50
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
LSISOFT 51.20 13.02%
INTERBUD 1.53 7.75%
CYFRPLSAT 16.45 7.06%
DRAGOENT 22.90 7.01%
DBENERGY 8.90 6.97%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl