Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie wyraził zgody na podgląd swojego portfela.
Ten gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
Ten gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
| Login | stefanbroda | |
| Imię | Bartłomiej | |
| Liczba postów | 15 | |
| Wiadomości na czacie | 282 | |
| Miasto | Szczecin | |
| Dołączył/a | 2011-02-04 | |
| Ostatnie logowanie | 2025-08-29 | |
| Odwiedzin profilu | 2041 | |
| O sobie | ||
| Szkoła/Uczelnia | wsap szczecin / us szczecin | |
| Motto/Podpis | take it easy | |
Posty gracza stefanbroda na forum GryGiełdowej
| » O Spółkach » PZU potrzebuje ubezpieczenia!! |
Właśnie się zastanawiałem nad tą spółką na kryzysowe czasy, bo dywidendy dobre - jakies 8-12% ale poczekam aż spadnie Pretensji nie będzie I tak miałem czekać aż się na Krymie uspokoi |
| » Gra » dokończenie sprzedaży akcji |
prowizja jest tylko od zlecen zrealizowanych |
| » Gra » dokończenie sprzedaży akcji |
prowizja i tak jest od obrotu, tak że jak masz powyżej kilkuset zl transakcje to nic nie tracisz |
| » O Spółkach » Spóły rosnące jak buły!! |
Niestety korekta pokrzyżowała plany wielu w dłuższym okresie czasu te spółki się jednak dobrze prezentowały, może warto poczekać na koniec korekty i dopiero wtedy się w nie pakować??? Wg mnie koniec korekty już czuć w powietrzu, jedynie obawiam się informacji o wyprzedaży akcji przez ofe, dlatego jak zwykle cały czas obserwacja co się dzieje ... |
| » OffTopic » 7 minut dla mojej przyszłości |
done |
| » O Spółkach » ta gra to o dupe rozbić |
dziękuję administracji za prowadzenie serwisu, który mi daje więcej niż realna strona gpw, pod kazdym względem. Pozdrawiam i pamiętajcie, że prawdziwa cnota krytyka się nie boi ![]() |
| » Giełda » eMakler czy inny ? |
szkocie pograj sobie na sucho najpierw - i zobacz jak ci idzie - tu są mniej więcej takie same prowizje jak w mbanku |
| » Giełda » eMakler czy inny ? |
masz 0,39 % prowizji od kazdej transakcji i oczywiscie na koniec roku podatek od zyskow chyba 10 % no i to tyle w podstawowej wersji |
| » O Spółkach » Problem ze sprzedażą |
no wlasnie, chyba to rozwiazalo moj problem ze spolka elstaroil. Dzięki
|
| » O Spółkach » czy to może byc drugi cedc... |
No Arres gratki analizy fundamentalnej ... poszło ładnie
|
| » O Spółkach » KGHM skup akcji |
nie wiedzialem o skupie akcji ale widze tu dziwne powiazanie z ostatnią wypowiedzią naszego wodza na temat podatków od miedzi ![]() |
| » O Spółkach » borek-pda |
dzieki jaro x, tylko jak to technicznie zrobic w tej grze?, nie ma tego w notowaniach. czy mam borka normalnie kupic? |
| » O Spółkach » borek-pda |
mam to na stanie - co z tym mogę zrobic? Mozna to jakos sprzedac, albo wiecej dokupic? bo widzialem, ze niektorzy maja duzo wiecej... |
| GPW | Świat | Waluty |
|---|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| Wzrosty | Spadki | Staty |
|---|---|---|
| LSISOFT | 51.20 | 13.02% |
| INTERBUD | 1.53 | 7.75% |
| CYFRPLSAT | 16.45 | 7.06% |
| DRAGOENT | 22.90 | 7.01% |
| DBENERGY | 8.90 | 6.97% |
| Więcej ... | ||
| ODLEWNIE | 20.20 | -8.18% |
| MEDINICE | 76.30 | -8.18% |
| PGFGROUP | 0.50 | -5.82% |
| KINOPOL | 18.75 | -5.06% |
| GETIN | 0.45 | -4.89% |
| Więcej ... | ||
| Rośnie: | 0 Spółek | |
| Bez zmian: | 0 Spółek | |
| Spada: | 0 Spółek | |
| Obrót: | 0 PLN. | |

Pretensji nie będzie
I tak miałem czekać aż się na Krymie uspokoi