Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
KGHM skup akcji
Wyświetleń: 6592. Obserwuje: 7 osób.
Post: #1 
2011-11-18 18:51
Cena waloru: 143.90

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
witam,

czy planowany skup własnych akcji przez KGHM może wpłynąć na sytuacje finansową firmy. Będą jakieś zawirowania notowań na giełdzie?

dzięki za wszelkie odpoweidz

Post: #2 
2011-11-21 12:07
Cena waloru: 135.70

stefanbroda

Szczecin
Posty: 15
Shouty: 282
0
nie wiedzialem o skupie akcji ale widze tu dziwne powiazanie z ostatnią wypowiedzią naszego wodza na temat podatków od miedzi
take it easy

Post: #3 
2011-11-21 12:17
Cena waloru: 134.00

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Stefan pisałem to dziś rano, że jakieś grubasy maczały w tym palce. Ale podobno KNF już wszczął postępowanie i zobaczymy co z tego wyjdzie. Coś czułem, że ten news o skupie akcji to może zajeżdżać szmelcem. Nie myliłem się...
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #4 
2011-11-29 12:45
Cena waloru: 129.20

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witajcie co dziś z KGHM? jedni mowia zeby kupic,a ja mam jeszcze obawy.Co doradzicię?

Post: #5 
2011-11-29 13:07
Cena waloru: 129.50

cypis876

Częstochowa
Posty: 22
Shouty: 341
0
Na CNCB mówili żeby nie kupować

Post: #6 
2011-12-01 12:54
Cena waloru: 132.00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Hej witam wszystkich którzy to czytają.Czy ktoś z was wiem gdzie mozna się podszkolić w inwestowaniu na giełdzie?Jakaś szkoła lub kurs,ale z polecenia,bo mozna znalesc rozne szkolenia ale nie mam pewnosci czy 7-godzinne szkolenia cos da?
Bedę wdzięczna za kazdą podpowiedz
Pozdrawiam

Post: #7 
2011-12-01 12:59
Cena waloru: 132.00

eldraque7

Warszawa
Posty: 124
Shouty: 32657
0
kazde szkolenie cos da, nie oczekuj ze po jednym bedziesz juz w stanie inwestowac na gieldzie, tu potrzeba czasu i zaangazowania, im Twoja wiedza wieksza tym wybierasz trudniejsze szkolenia pozniej, ja np w tym miesiacu bede na 2 seminariach z zarzadzania projektami( niestety nie w tematyce gieldowej), oplaca sie chodzic na takie rzeczy! i z zyczliwosci odpisalem tutaj mimo ze to nie jest watek do Twojego pytania i apeluje i zadanie pytania na czacie, albo stworzenie osobnego watku

Post: #8 
2011-12-16 10:47
Cena waloru: 104.60

basiake

Barty
Posty: 1
Shouty: 0
0
teraz jak KGHM poszedł w dół warto go kupować czy poczekać na większy spadek? dopiero się uczę więc przepraszam za banalne pytanie

Post: #9 
2011-12-16 11:56
Cena waloru: 105.70

rodzina

Katowice
Posty: 22
Shouty: 10619
0
basiake napisał:
teraz jak KGHM poszedł w dół warto go kupować czy poczekać na większy spadek? dopiero się uczę więc przepraszam za banalne pytanie

jest duże prawdopodobieństwo że jeszcze spadnie

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG137468.5-0.44%17:09
WIG203644.4-0.41%17:09
WIG20 Fut3626.0-0.55%17:04
WIG20USD968.7-1.12%17:15
mWIG409550.8-0.86%17:09
sWIG8031052.5-0.50%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7405.8-0.90%19:28
Nasdaq10029578.7-2.53%19:28
Nikkei69788.4-3.55%8:45
DAX24937.0-0.81%17:31
Ropa WTI73.3-0.79%19:28
Złoto4132.1-1.42%19:28
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28437+0.29%19:28
CHF/PLN4.64618+0.51%19:28
USD/PLN3.76499+0.72%19:28
EUR/USD1.13795-0.43%19:28
GBP/USD1.31869-0.47%19:28
USD/JPY161.614+0.04%19:28
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 4.90 12.90%
GTC 2.62 9.17%
CLOUD 105.00 8.47%
ARTIFEX 22.35 7.71%
NEXITY 0.90 7.14%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl