Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Miedziak po raz drugi :D (KGHM)
Wyświetleń: 28379. Obserwuje: 19 osób.
Post: #41 
2016-11-30 15:42

sth2die4

Wwa
Posty: 151
Shouty: 5649
0
Arni ma czarny pas z KGHM więc jak tylko tam się osunie to robię ALLIN

Post: #42 
2016-11-30 16:52

ado2307

Wieś obok Katowic
Posty: 15
Shouty: 6
0
Witam ,wczoraj był wypadek w kopalni miedzi. Podobno mają nie spodziewane straty (chyba sprzętu itd) ,czy wpłynie to na kurs?

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2016-11-30 21:12:12

Post: #43 
2016-11-30 16:56

witu91

Posty: 55
Shouty: 3616
0
A jaki wypadek możesz coś więcej napisać?
((ciężka praca + wiedza)^zaangażowanie)/ryzyko = sukces

Post: #44 
2016-11-30 18:16

ado2307

Wieś obok Katowic
Posty: 15
Shouty: 6
0
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1698354,Silny-wstrzas-w-Kopalni-Rudna-2-gornikow-nie-zyje-6-jest-poszukiwanych

Pierwsze z brzegu co znalazłem.

Post: #45 
2016-12-05 14:18

Bartt87

Międzyzdroje
Posty: 110
Shouty: 0
0
I jak Arni, nie kusi Cię, żeby wejść na nowo? Jak dla mnie na spadek poniżej 80 zł nie ma co liczyć w najbliższym czasie

Post: #46 
2016-12-05 14:37

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Bart nic mnie nie kusi... Zrealizowałem jeden plan i mi wystarczy, a ładowanie się na siłę nigdy mi nie wyszło na dobre :D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #47 
2016-12-29 18:20

blue57

Cieszyn
Posty: 13
Shouty: 1871
0
Tak jak wcześniej pisał Arni, wygląda że zanim miedziak urośnie to zaliczy 80,00. Potem sprzedaje powyżej 105,00 zł i czekam co dalej ^^






P.S. Da się w bossa jakoś przesunąć wykres, żeby zrobić trochę czystego miejsca po prawej stronie na bazgroły? :D

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2016-12-29 18:23:07
"Cierpliwy to i kamień ugotuje"

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%17:09
WIG203553.7-2.49%17:09
WIG20 Fut3555.0-1.96%17:04
WIG20USD940.2-2.94%17:15
mWIG409428.4-1.28%17:09
sWIG8030751.0-0.97%17:09
 Notowania Świat
US BlueChip51848.9+0.35%22:06
Nasdaq10029220.1-0.43%22:01
Nikkei69175.0-0.88%8:45
DAX24716.2-0.71%17:30
Ropa WTI69.9-4.56%22:59
Złoto3999.3-2.70%23:00
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28600+0.07%23:12
CHF/PLN4.64532-0.03%23:12
USD/PLN3.77372+0.30%23:12
EUR/USD1.13575-0.23%23:12
GBP/USD1.31630-0.29%23:12
USD/JPY161.762+0.14%23:12
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl