Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Dywidenda
Wyświetleń: 17507. Obserwuje: 16 osób.
Post: #21 
2010-07-20 16:36

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
No właśnie nie pozbyłam się zbyt szybko - bo odcięcie prawa nie miało miejsca w lipcu tylko w czerwcu czyli wypłata dywidendy jak najbardziej mi się należy. Wypłata dywidendy miała miejsce w lipcu.
http://stooq.com/n/?f=339969

Post: #22 
2010-07-20 18:37

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1516
Shouty: 31824
17
okie, zrobię dzisiaj odwróconą dywidende - zakosze wszystkim co już dostali kasę i raz jeszcze zrobie to z poprawną datą
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #23 
2010-07-21 16:31

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
http://www.gk-kety.com.pl/index.php?site=news&id=345&lang=pl

4 sierpnia planowana jest wypłaty dywidendy tej spółki.Dniem ustalenia prawa do dywidendy jest 14 lipca 2010.Wyżej podałem link

http://www.sniezka.pl/pl/sniezka_sa/relacje_inwestorskie/spolkaa/informacje_prasowe/go:lista:169/

19 lipca Śnieżka wypłaci dywidende akcjoinariuszą. Dniem ustalenia praw do jej otrzymania był 5 lipca.

Post: #24 
2010-07-21 18:05

deska

Gdańsk
Posty: 7
Shouty: 2262
0
to bedzie ta dewidenda czy nie ? panie Silvestris

Post: #25 
2010-07-21 21:19

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1516
Shouty: 31824
17
zrobiłem ją właśnie, obadajcie czy jest ok i czy dobrze policzona
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #26 
2010-07-21 21:37

deska

Gdańsk
Posty: 7
Shouty: 2262
0
Silvestris ja dalej nic nie mam

Post: #27 
2010-07-21 21:39

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
ja także
;P

Post: #28 
2010-07-21 21:43

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1516
Shouty: 31824
17
oki, nic z tego chwilowo nie będzie, muszę przerobić skrypt cały, odezwę się jak coś wymyśle;/

cofnąłem wszystkie dywidendy

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2010-07-21 22:10:06
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #29 
2010-08-01 23:36

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
i jak sprawy się mają z dywidendami?? Ruszyło się coś do przodu?

Post: #30 
2010-08-01 23:40

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1516
Shouty: 31824
17
nie specjalnie ale za to nową wersją sporo porobiłem, niestety chwilowo ze wzgledu na zbliżający się termin oddania jej do użytku cały mój czas poświęcam na ukończenie jej;(
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #31 
2010-08-02 00:39

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
ok rozumiem A znana jest już przybliżona data premiery??

Post: #32 
2010-08-02 00:47

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1516
Shouty: 31824
17
tak, ale tym razem jej nie podam bo jak podam to nic z tego nie wyjdzie
jedynie napiszę że już naprawdę niedługo
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #33 
2010-08-06 19:04

sylvek

Malbork
Posty: 2
Shouty: 0
0
Witam
To i ja poproszę o doliczenie dywidendy na POLNORD'zie (0,89 zł/akcję). Prawo ustalono na 26.07.2010 a wypłatę na 09.08.2010.
Link: http://www.bankier.pl/wiadomosc/POLNORD-Uchwala-ZWZ-Spolki-o-wyplacie-dywidendy-2176463.html
Dziękuję

Post: #34 
2010-08-09 13:00

kubusbar

Posty: 1
Shouty: 0
0
Witam ja rowniez nie dostalem dywidendy a posiadam troche akcji KGHM. Wiem ze juz troche po czasie ale licze na wyjasnienie sprawy. Z gory dziekuje.

Post: #35 
2010-08-19 11:08

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witam
Jak tam sprawa dywidend?

Post: #36 
2010-08-22 21:42

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witam, jestem tu "prawie" nowy - jakoś nie było okazji żeby coś napisać - więc może teraz. Nie kumam tych dywidend (coś tam się liczy do trzech ;-) ale wydaje mnie się, że powinno się należeć ;-)

Qumak-Secom 1,00/akcję
data ustalenia: 16.07.2010;
data wypłaty: : 02.08.2010;
data WZA .....: 07.06.2010;

źródło: http://kbcmakler.pl/informator/dywidendy-2010

w historii zleceń mam zakup:

QUMAKSEK 400 szt. z 2010-07-12

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2022-04-22 00:11:03

Post: #37 
2010-08-26 06:52

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Proszę o wypłatę dywidendy za spółkę ENEA 0,38 zł na akcję. Zwyczajne Walne Zgromadzenie ustaliło dzień dywidendy na 24 maja 2010 roku, a termin wypłaty dywidendy na 10 czerwca 2010 roku. Na ten dzień byłem właścicielem 2018 akcji.
Podaję link
http://www.ir.enea.pl/img/news/739/RB-29-2010_POL_Dywidenda_ver.pdf

Post: #38 
2010-08-26 16:51

mwpol

grzeq
Posty: 27
Shouty: 56
0
Właściciele Emperii niedługo nasze dywidendy


http://www.bankier.pl/wiadomosc/EMPERIA-Decyzja-w-sprawie-wyplaty-dywidendy-2166555.html

Post: #39 
2010-09-09 20:05

sylvek

Malbork
Posty: 2
Shouty: 0
0
Nowa wersja już jest (całkiem miła z resztą), więc może jakieś informacje co do dywidend?

Post: #40 
2010-09-09 20:07

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1516
Shouty: 31824
17
takie że jakieś pół godziny temu odrobiłem się z innymi rzeczami i powoli wymyślam kod do dywidend:P
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG135165.9-0.59%17:09
WIG203572.3-0.73%17:09
WIG20 Fut3553.0-0.84%17:04
WIG20USD950.0-0.58%17:15
mWIG409428.0-0.25%17:09
sWIG8030548.0-0.49%17:09
 Notowania Świat
US BlueChip51876.1-0.09%22:05
Nasdaq10029118.2-1.09%22:01
Nikkei69360.9-4.15%8:45
DAX24681.7-1.25%17:31
Ropa WTI70.2-2.34%22:59
Złoto4072.1+1.13%22:00
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28893+0.12%22:00
CHF/PLN4.65297+0.04%22:00
USD/PLN3.76635-0.01%22:00
EUR/USD1.13875+0.13%22:00
GBP/USD1.31992+0.05%22:00
USD/JPY161.758-0.02%22:00
Forum
» Proszę dodać SYN2BIO [0]
» Zmiana nazwy spółki [2][SPL]
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
Wzrosty Spadki Staty
MEDINICE 75.00 8.70%
LIBET 1.45 8.21%
KOMPAP 23.20 5.45%
CELTIC 1.27 5.42%
ELKOP 1.90 5.26%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl