Załóż konto | Przypomnij hasło
Jutro Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie jest nieczynna. Spokojnej majówki!
Filtruj wg spółki:
Boryszew - spadek kursu
Wyświetleń: 44372. Obserwuje: 34 osób.
Post: #121 
2011-03-03 00:06
Cena waloru: 1.97

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Nie wiem dokładnie, wydaje mi się, że miała być już na dniach, ale głowy nie dam...

Post: #122 
2011-03-03 00:34
Cena waloru: 1.97

Zlosnik

Zlosnikowice
Posty: 38
Shouty: 29151
0
a z tego co mi obilo sie o uszy to mialo byc do konca lutego , ale teraz to juz nie wie kiedy bedzie

Post: #123 
2011-03-03 13:53
Cena waloru: 2.01

oksford2001

Boroszlo
Posty: 49
Shouty: 0
0
cierpliwości trzeba

Post: #124 
2011-03-03 14:33
Cena waloru: 1.99

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Na Boryszewie teraz można by zarobić na DayTradingu, ale trzeba się na tym znać :P Ja kompletnie nie wiem "jak to się robi" :D

Post: #125 
2011-03-04 11:52
Cena waloru: 2.02

oksford2001

Boroszlo
Posty: 49
Shouty: 0
0
spoko nie jesteś sam Ale zostaniemy nagrodzeni za cierpliwość Tymczasem doping dla synthosa

Post: #126 
2011-03-05 14:51
Cena waloru: 2.01

Zlosnik

Zlosnikowice
Posty: 38
Shouty: 29151
0
tez tak mysle ze wkoncu nasza Cierpliwosc zostanie hojnie nagrodzona :D

Post: #127 
2011-03-07 09:47
Cena waloru: 2.03

oksford2001

Boroszlo
Posty: 49
Shouty: 0
0
Zlosnik napisał:
tez tak mysle ze wkoncu nasza Cierpliwosc zostanie hojnie nagrodzona :D


uuu w Twoim wypadku, to będzie grubo Do boju!

Post: #128 
2011-03-07 14:43
Cena waloru: 2.02

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Jeżeli chodzi o borka - inwestujecie tylko w wirtualu ?

Post: #129 
2011-03-07 18:48
Cena waloru: 2.00

belfer

Posty: 68
Shouty: 0
0
niestety nie straciłem w realu
https://cel-6zer.blogspot.com/

Post: #130 
2011-03-07 21:22
Cena waloru: 2.00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Ja wirtualnie tylko, no i aktualnie posiadam tylko akcje Boryszewa, za 100 tys. zł kupiłem :P
Wiem, że to mało rozsądne, ale kończyłem w ten sposób projekt na zaliczenie na uczelnie.

Post: #131 
2011-03-07 23:39
Cena waloru: 2.00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
qobalPL - studia na jakim kierunku ? Pytam, bo sam za niedługo zmierzę się z problemem ich wyboru i prawdopodobnie zadanie tego pokroju będą i mnie czekać


Ja próbuję swoich sił w realu, właśnie na tej spółce. Tyle, ze coraz bardziej mnie ona zawodzi - gdzie te spektakularne (bądź chociaż miarowe, ale systematyczne) wzrosty, będące odpowiedzią na bardzo dobrą przecież realizację kolejnych celów założonych przez zarząd ? Mnie się zdaje że ktoś gruby przy tym kręci i trochę spekuluje.

Post: #132 
2011-03-08 14:06
Cena waloru: 2.01

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Zarządzanie, a dokładniej specjalność Inwestycje i Nieruchomości - wybierasz po III semestrze, ja jestem na IV.
Mimo wszystko żałuję, że nie poszedłem na Finanse i Rachunkowość - u nas jednak większy nacisk jest na nieruchomości, bo zrobienie już licencjatu na tym kierunku spełnia jedno z kryteriów programowych do ubiegania się o licencje pośrednika - z jednej strony jak ktoś chce tę licencję robić to jest do przodu 4000 zł (bo tyle kosztuje obligatoryjna podyplomówka), ale z drugiej strony - jeżeli kogoś bardziej kręcą inwestycje to będzie ciut zawiedziony.

Co do Boryszewa, ja dalej wierzę w Karkosika, ale myślę, że to raczej inwestycja długoterminowa...

Post: #133 
2011-03-08 14:20
Cena waloru: 2.01

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
A gdzie studiujesz jeśli można wiedzieć ? Ja właśnie biorę pod uwagę taki kierunek na Wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym. Tylko z drugiej strony jaki ja zawód po tym będę miał ? Agent od nieruchomości, finansowy ?
Myślę jeszcze nad marketingiem, logistyką bądź zarządzaniem potencjałem ludzkim - tyle że tutaj znowu jest to najpopularniejszy kierunek w Polsce i na tyle ogólny, że wręcz właściciele przedsiębiorstw uciekają od takich przyszłych "kierowników"


A Borek, dajmy mu jeszcze szansę. Mniej więcej do 10 marca ma wypłynąć info odnośnie przejęcia SaarGumi

Post: #134 
2011-03-08 14:55
Cena waloru: 2.00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Ja jestem na Uniwerku Gdańskim

Wg mnie bardzo dużo osób gada bzdury, że Zarządzanie to totalne gówno - jest w tym tylko tyle racji, że jak ktoś nie ma pomysłu i perspektyw to rzeczywiście skończy na kasie w Tesco, ale opcji na dobrą sprawę jest wiele.
I zaczynając od mojej specjalności, czyli:

1. Inwestycje i Nieruchomości:
- jeżeli interesują Cię nieruchomości to już po licencjacie możesz ubiegać się o licencję Zarządcy Nieruchomościami i Pośrednika w obrocie nieruchomościami. Skończenie tej specjalności także na magisterce daje Ci możliwość robienia licencji Rzeczoznawcy majątkowego - nie trzeba płacić za podyplomowe studia i studiować rok dłużej. Oprócz tego można pracować w deweloperce przy przygotowywaniu projektów inwestycyjnych itd.
- jeżeli bardziej interesują Cię inwestycje to masz jako takie podstawy do kontynuowania nauki i robienia licencji Doradcy Inwestycyjnego, papierów Maklera albo pójścia po bandzie i robienia CFA (http://www.gazetatrend.pl/artykuly/47-cfa-creme-de-la-creme-finansistow),

2. Zarządzanie Jakością i Środowiskiem:
- już podczas studiów jest opcja zdobycia certyfikatu auditora wewnętrznego ISO 9001, 14001, 22000 i robienia certyfikatów Six Sigma - w każdym dużym zakładzie produkcyjnym takie osoby są potrzebne, więc też jest szansa na jakąś pracę,

3. Menedżer:
- można zajmować się zarządzaniem projektami w różnych przedsiębiorstwach i jeżeli się chce, można robić certyfikaty PRINCE, które są dość prestiżowe

4. Menedżer personalny:
- specjalność do pracy w HR'rze, doradztwie personalnym itp.

To tak z grubsza, są jeszcze inne specjalności jak np. Zarządzanie małym przedsiębiorstwem - dla osób chcących prowadzić mikroprzedsiębiorstwo oraz np. Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa - http://www.vba.pl/index.php?sect=3.

Oprócz tego masz jakieś podstawy z Rachunkowości/Ubezpieczeń/Finansów Przedsiębiorstw.
Ja np. aktualnie jestem na praktyce w Dziale Księgowości Skonsolidowanej, gdzie "pracuję" przy budowie skonsolidowanego sprawozdania finansowego dużej grupy kapitałowej.

Podsumowując - warto jeśli masz zapał - ja wiem, że na pewno nie odpuszczę od razu po licencjacie i będę cisnął dalej - nie wiem jeszcze tylko czy wolę Inwestycje czy Rachunkowość Licencjat muszę pisać raczej z Inwestycji, bo nieruchomości odpadają.
Jeżeli inwestycje to celem będzie zrobienie CFA, jeżeli rachunkowość to certyfikat ACCA i papiery Biegłego Rewidenta.
Tutaj opisy różnych papierów:
http://bpp.pl/

Papier to oczywiście nie wszystko, ale te które wymieniłem, zdobyć na prawdę ciężko, więc są wyznacznikiem potężnej wiedzy do której trzeba lat praktyk i samozaparcia...

POZDRO!

Edytowany 3 raz-y, ostatni raz: 2020-07-18 17:28:55

Post: #135 
2011-03-08 15:49
Cena waloru: 1.99

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
qobaPL napisał:
Ja jestem na Uniwerku Gdańskim

Wg mnie bardzo dużo osób gada bzdury, że Zarządzanie to totalne gówno - jest w tym tylko tyle racji, że jak ktoś nie ma pomysłu i perspektyw to rzeczywiście skończy na kasie w Tesco, ale opcji na dobrą sprawę jest wiele.
I zaczynając od mojej specjalności, czyli:

1. Inwestycje i Nieruchomości:
- jeżeli interesują Cię nieruchomości to już po licencjacie możesz ubiegać się o licencję Zarządcy Nieruchomościami i Pośrednika w obrocie nieruchomościami. Skończenie tej specjalności także na magisterce daje Ci możliwość robienia licencji Rzeczoznawcy majątkowego - nie trzeba płacić za podyplomowe studia i studiować rok dłużej. Oprócz tego można pracować w deweloperce przy przygotowywaniu projektów inwestycyjnych itd.
- jeżeli bardziej interesują Cię inwestycje to masz jako takie podstawy do kontynuowania nauki i robienia licencji Doradcy Inwestycyjnego, papierów Maklera albo pójścia po bandzie i robienia CFA (http://www.gazetatrend.pl/artykuly/47-cfa-creme-de-la-creme-finansistow),

2. Zarządzanie Jakością i Środowiskiem:
- już podczas studiów jest opcja zdobycia certyfikatu auditora wewnętrznego ISO 9001, 14001, 22000 i robienia certyfikatów Six Sigma - w każdym dużym zakładzie produkcyjnym takie osoby są potrzebne, więc też jest szansa na jakąś pracę,

3. Menedżer:
- można zajmować się zarządzaniem projektami w różnych przedsiębiorstwach i jeżeli się chce, można robić certyfikaty PRINCE, które są dość prestiżowe

4. Menedżer personalny:
- specjalność do pracy w HR'rze, doradztwie personalnym itp.

To tak z grubsza, są jeszcze inne specjalności jak np. Zarządzanie małym przedsiębiorstwem - dla osób chcących prowadzić mikroprzedsiębiorstwo oraz np. Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa - http://www.vba.pl/index.php?sect=3.

Oprócz tego masz jakieś podstawy z Rachunkowości/Ubezpieczeń/Finansów Przedsiębiorstw.
Ja np. aktualnie jestem na praktyce w Dziale Księgowości Skonsolidowanej, gdzie "pracuję" przy budowie skonsolidowanego sprawozdania finansowego dużej grupy kapitałowej.

Podsumowując - warto jeśli masz zapał - ja wiem, że na pewno nie odpuszczę od razu po licencjacie i będę cisnął dalej - nie wiem jeszcze tylko czy wolę Inwestycje czy Rachunkowość Licencjat muszę pisać raczej z Inwestycji, bo nieruchomości odpadają.
Jeżeli inwestycje to celem będzie zrobienie CFA, jeżeli rachunkowość to certyfikat ACCA i papiery Biegłego Rewidenta.
Tutaj opisy różnych papierów:
http://bpp.pl/

Papier to oczywiście nie wszystko, ale te które wymieniłem, zdobyć na prawdę ciężko, więc są wyznacznikiem potężnej wiedzy do której trzeba lat praktyk i samozaparcia...

POZDRO!


Dodano 2011-03-08 15:50
Absolutna racja kolego. Jesli ktoś ma tylko jakiś pomysł to zawsze może na czyms lody kręcić, a im bardziej oryginalny temat tym większe lody.

qobaPL napisał:
Ja jestem na Uniwerku Gdańskim

Wg mnie bardzo dużo osób gada bzdury, że Zarządzanie to totalne gówno - jest w tym tylko tyle racji, że jak ktoś nie ma pomysłu i perspektyw to rzeczywiście skończy na kasie w Tesco, ale opcji na dobrą sprawę jest wiele.
I zaczynając od mojej specjalności, czyli:

1. Inwestycje i Nieruchomości:
- jeżeli interesują Cię nieruchomości to już po licencjacie możesz ubiegać się o licencję Zarządcy Nieruchomościami i Pośrednika w obrocie nieruchomościami. Skończenie tej specjalności także na magisterce daje Ci możliwość robienia licencji Rzeczoznawcy majątkowego - nie trzeba płacić za podyplomowe studia i studiować rok dłużej. Oprócz tego można pracować w deweloperce przy przygotowywaniu projektów inwestycyjnych itd.
- jeżeli bardziej interesują Cię inwestycje to masz jako takie podstawy do kontynuowania nauki i robienia licencji Doradcy Inwestycyjnego, papierów Maklera albo pójścia po bandzie i robienia CFA (http://www.gazetatrend.pl/artykuly/47-cfa-creme-de-la-creme-finansistow),

2. Zarządzanie Jakością i Środowiskiem:
- już podczas studiów jest opcja zdobycia certyfikatu auditora wewnętrznego ISO 9001, 14001, 22000 i robienia certyfikatów Six Sigma - w każdym dużym zakładzie produkcyjnym takie osoby są potrzebne, więc też jest szansa na jakąś pracę,

3. Menedżer:
- można zajmować się zarządzaniem projektami w różnych przedsiębiorstwach i jeżeli się chce, można robić certyfikaty PRINCE, które są dość prestiżowe

4. Menedżer personalny:
- specjalność do pracy w HR'rze, doradztwie personalnym itp.

To tak z grubsza, są jeszcze inne specjalności jak np. Zarządzanie małym przedsiębiorstwem - dla osób chcących prowadzić mikroprzedsiębiorstwo oraz np. Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa - http://www.vba.pl/index.php?sect=3.

Oprócz tego masz jakieś podstawy z Rachunkowości/Ubezpieczeń/Finansów Przedsiębiorstw.
Ja np. aktualnie jestem na praktyce w Dziale Księgowości Skonsolidowanej, gdzie "pracuję" przy budowie skonsolidowanego sprawozdania finansowego dużej grupy kapitałowej.

Podsumowując - warto jeśli masz zapał - ja wiem, że na pewno nie odpuszczę od razu po licencjacie i będę cisnął dalej - nie wiem jeszcze tylko czy wolę Inwestycje czy Rachunkowość Licencjat muszę pisać raczej z Inwestycji, bo nieruchomości odpadają.
Jeżeli inwestycje to celem będzie zrobienie CFA, jeżeli rachunkowość to certyfikat ACCA i papiery Biegłego Rewidenta.
Tutaj opisy różnych papierów:
http://bpp.pl/

Papier to oczywiście nie wszystko, ale te które wymieniłem, zdobyć na prawdę ciężko, więc są wyznacznikiem potężnej wiedzy do której trzeba lat praktyk i samozaparcia...

POZDRO!

Post: #136 
2011-03-08 17:27
Cena waloru: 2.00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Pierwszy Day Trading za mną, przy różnicy kursu 0.5% zarobiłem 300 zł, po odjęciu prowizji.

Post: #137 
2011-03-08 18:10
Cena waloru: 1.99

Zlosnik

Zlosnikowice
Posty: 38
Shouty: 29151
0
qube ja jestem studentem na kierunku zarzadzanie projektami po licencjacie ktory mam z wyceny nieruchomosci postanowilem wziasc zarzadzanie projektami bo uwazam ze laczac to moge stworzyc soebie mocne kwalifikacje do tego chce duzucic jeszcze specjalizacje gospodarka nieruchomosciami gdzie bede skupila sie na inwestowaniu w nieruchomosci i tworzeniu projektow inwestycyjnych :D laczac szystko mzoe byc calkiem ciekawe :D

Post: #138 
2011-03-08 18:20
Cena waloru: 1.99

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Sami swoi normalnie

Post: #139 
2011-03-11 08:15
Cena waloru: 1.98

oksford2001

Boroszlo
Posty: 49
Shouty: 0
0
gratki goba za przełamanie ważne że na plus!

Post: #140 
2011-03-15 11:06
Cena waloru: 1.92

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Uuu, ale dzisiaj w dół, przełamanie poziomu dolnego wsparcia

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG84393.7-0.21%17:09
WIG202470.5-0.23%17:09
WIG20 Fut2480.0+0.32%17:04
WIG20USD610.0-0.33%17:15
mWIG406262.3-0.37%17:09
sWIG8024228.7+0.02%17:09
 Notowania Świat
S&P5005058.1+0.79%21:35
Nasdaq15820.9+1.38%21:35
Nikkei38236.1-0.10%8:15
DAX17905.6-0.15%17:31
Ropa WTI79.0+0.04%21:35
Złoto2303.0-0.70%21:35
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.33353+0.08%21:35
CHF/PLN4.43936+0.68%21:35
USD/PLN4.04067-0.04%21:35
EUR/USD1.07248+0.12%21:35
GBP/USD1.25350+0.09%21:35
USD/JPY153.248-0.72%21:35
Forum
» Dywidendy 2023 [0]
» Zbiorczy temat z prośbą o... [6]
» prośba o dodanie ETCGLDRMAU [0]
» Prośba [2][CRC]
» WIG 20 ZMIANY [3]
» Zmiana nazwy spółki [1][GLC]
» sprzedaż wycofanego ALUMETALu [5][CNT]
» Co się dzieje ? [6][K2H]
» Nie da się sprzedać [2][CNT]
» Prośba o dodanie Render Cube... [1]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl