Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Boryszew - spadek kursu
Wyświetleń: 56135. Obserwuje: 34 osób.
Post: #141 
2011-03-15 11:14
Cena waloru: 1.91

belfer

Posty: 68
Shouty: 0
0
no i po marzeniach. produkcja aut w Japonii wstrzymana to borek zacznie trzeć o dno
https://cel-6zer.blogspot.com/

Post: #142 
2011-03-15 11:19
Cena waloru: 1.89

Zlosnik

Zlosnikowice
Posty: 38
Shouty: 29151
0
oprocz Japonii borek jeszcze Europe zaopatrza wiec moze nie panikujmy tak co ??

Post: #143 
2011-03-15 11:41
Cena waloru: 1.91

belfer

Posty: 68
Shouty: 0
0
my może i nie, ale wielcy owszem
https://cel-6zer.blogspot.com/

Post: #144 
2011-03-20 18:54
Cena waloru: 1.94

maniek8610

maniek8610
Posty: 4
Shouty: 1424
0





czemu te wykresy się różnią??

Edytowany 7 raz-y, ostatni raz: 2017-01-15 17:58:47

Post: #145 
2011-03-21 16:30
Cena waloru: 1.95

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Ponieważ stock scala wykres po prawach poboru (te dwa gwałtowne spadki kursu. )

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2022-04-22 00:21:37

Post: #146 
2011-03-25 17:59
Cena waloru: 2.04

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Borek do boju
Przebicie linii oporu = sygnał kupna?



Dodano 2011-03-29 13:54
No i jest wybicie, pięknie

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2020-07-18 17:28:55

Post: #147 
2011-03-29 20:13
Cena waloru: 2.18

mwpol

grzeq
Posty: 27
Shouty: 56
0
Teraz trzeba się zastanowić nad tym czy wejść akcje nowej emisji, czy już teraz odsprzedać ?

Post: #148 
2011-03-29 20:26
Cena waloru: 2.18

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Ja ustawiłem stopa na ok. -3% i obserwuję do 15.04, poczekam na lepszy moment na sprzedaż i w nową emisję raczej nie wchodzę.

Post: #149 
2011-03-30 08:51
Cena waloru: 2.18

Zlosnik

Zlosnikowice
Posty: 38
Shouty: 29151
0
ja tez odpuszzcam emisje nowa

Post: #150 
2011-03-30 17:06
Cena waloru: 2.18

mwpol

grzeq
Posty: 27
Shouty: 56
0
A można wiedzieć dlaczego ?

Post: #151 
2011-03-30 17:16
Cena waloru: 2.19

Zlosnik

Zlosnikowice
Posty: 38
Shouty: 29151
0
nikt z nas nie chce zamrozic kapitalu na okres 3 miesiacy

Post: #152 
2011-03-30 22:06
Cena waloru: 2.19

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Wg mnie Borek się już trochę wypalił, nawet dobre informacje średnio oddziaływają na kurs, więc poszukam jakiejś innej spółki Ale to tylko zdanie początkującego, więc rób jak uważasz.

Dodano 2011-04-13 11:01
Ale wtopiłem, dobrze, że to tylko GRA :P

Miałem ustawionego stopa i mnie dzisiaj wywaliło, czy mimo tego należą mi się akcje z PB? Jak to jest?

Proszę o radę

Post: #153 
2011-04-13 14:25
Cena waloru: 1.13

mwpol

grzeq
Posty: 27
Shouty: 56
0
Również chętnie się dowiem, czy jest możliwość zakupu przysługujących nam akcji PP po ustalonej cenie 0.1 zł za akcje

Post: #154 
2011-04-14 08:49
Cena waloru: 1.17

oksford2001

Boroszlo
Posty: 49
Shouty: 0
0
no bez dwóch zdań nabyliśmy prawa. Teraz czekamy na ogarnięcie kuwety

Post: #155 
2011-04-17 19:44
Cena waloru: 1.15

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Proszę o dodanie praw poboru! Kupowałem Borka ze względu na nie.

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2011-09-11 22:49:19

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138193.6-0.48%11:07
WIG203668.6-0.28%11:22
WIG20 Fut3644.0-0.27%11:07
WIG20USD983.0-0.81%11:07
mWIG409671.2-0.45%11:07
sWIG8031172.6-0.22%11:07
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7563.5+0.10%11:12
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX24952.0-0.14%11:06
Ropa WTI75.2-1.65%11:22
Złoto4207.4+1.13%11:22
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26772+0.23%11:22
CHF/PLN4.61323+0.31%11:22
USD/PLN3.72431+0.38%11:22
EUR/USD1.14591-0.15%11:22
GBP/USD1.32236-0.07%11:22
USD/JPY161.736+0.28%11:22
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
GTC 2.60 11.59%
CLOUD 90.00 11.11%
MENNICA 41.30 7.27%
ALTA 1.70 6.92%
DIGITANET 276.00 5.75%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl