Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
Wzrosty
Wyświetleń: 3555. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2011-08-29 23:06

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Jak długo potrwają wzrosty na giełdzie??

Post: #2 
2011-08-29 23:22

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Do 9:00 nastepnego dnia

Post: #3 
2011-08-29 23:37

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
No tak ale co potem się stanie??

Post: #4 
2011-08-29 23:45

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Potem otwarcie giełdy w Warszawie :D

Post: #5 
2011-08-29 23:48

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Akurat to wiem.

A jak jutro dzień zakończy giełda??(NA plusach czy minusie?)

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2011-11-06 10:22:37

Post: #6 
2011-08-30 00:06

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Można domniemywać. Futures wygląda bardzo ładnie ale dziś mamy w kalendarium:
Godzina Kraj Dane Okres
10:00 Polska PKB K/K II kwartał
10:00 Polska PKB R/R II kwartał
11:00 Euroland Wskaźnik zaufania w biznesie Sie
11:00 Euroland Indeks zaufania konsumentów Sie
11:00 Euroland Indeks zaufania w gospodarce Sie
11:00 Euroland Indeks zaufania w przemyśle Sie
11:00 Euroland Indeks zaufania w usługach Sie
15:00 USA Indeks S&P/Case-Shiller Composite 20 R/R Cze
16:00 USA Indeks zaufania konsumentów Sie

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2020-07-25 10:18:27

Post: #7 
2011-08-30 19:41

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Na plusie, sadze ze jutro tez :D

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG157676.2-2.37%10-30
WIG204180.9-2.40%10-30
WIG20 Fut4209.0-2.34%10-30
WIG20USD1060.9-2.68%10-30
mWIG4010677.2-2.45%10-30
sWIG8029608.7-1.58%10-30
 Notowania Świat
US Blue Chip51752.0-1.10%10-30
Nasdaq10028384.8-3.46%10-30
Nikkei63290.1-2.12%10-30
DAX25818.2-0.85%10-30
Ropa WTI104.1+2.08%10-30
Złoto3875.4-3.71%10-30
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.40199+0.29%10-30
CHF/PLN4.78190+0.28%10-30
USD/PLN3.94550+0.60%10-30
EUR/USD1.11570-0.30%10-30
GBP/USD1.33975+0.07%10-30
USD/JPY157.562-0.07%10-30
Forum
» Dywidenda Ambra [0][AMB]
» nazwa spolki AUX [2][AUX_]
» Zmiana nazwy spółki [4][SPL]
» CRQUANTUM [1]
» Kolejkowo (KLK) [1][KFL]
» Gra - dywidendy 2014 [13]
» zmiana nazwy na MultiQure [0][PUR]
» Dywidenda apator [0][APT]
» Dywidenda Seko [0][SEK]
» Dywidenda Izostal [0][IZS]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 12.10 30.11%
MULTIQURE 1.48 6.95%
AIGAMES 0.68 5.28%
KOMPAP 22.00 4.76%
POLTREG 21.30 4.41%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl