Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
Jak kupić akcje?
Wyświetleń: 7343. Obserwuje: 5 osób.
Post: #1 
2011-09-08 18:20

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witam! Jestem tu nowy i nie wiem jak kupić akcję Wig20, mWig40 itp. . Poradzicie?

Post: #2 
2011-09-08 18:58

belfer

Posty: 68
Shouty: 0
0
Co najwyżej możesz kupić akcje spółek wchodzące w skład Wig20 czy mWig40.
Wciskasz "zlecenie" i określasz która spółka, ile akcji i za jaką cenę ma być kupiona.
https://cel-6zer.blogspot.com/

Post: #3 
2011-09-09 14:50

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
dzięki już kapuje

Post: #4 
2011-11-19 14:48

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Przy kupowaniu akcji,musze wybrac cos z limitem lub PKC co wybrac i do czego to sluzy?

Post: #5 
2011-12-01 19:43

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Zlecenie po każdej cenie (PKC) - zlecenie bez limitu ceny, po każdej cenie

Post: #6 
2011-12-01 20:13

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Zlecenia PKC są realizowane w pierwszej kolejności, ale po takiej cenie w jakiej są dostępne akcje na rynku.

Zlecenie z limitem jest w kolejce po zleceniach PKC ale oznaczasz limit ceny do realizacji który ma nie być przekraczany.

Zlecenia PKC są szybsze ale ryzykowniejsze ponieważ można zrealizowac po niekorzystnej cenie, zlecenia z limitem sa bezpieczniejsze ale wolniejsze w realizacji

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG157676.2-2.37%10-30
WIG204180.9-2.40%10-30
WIG20 Fut4209.0-2.34%10-30
WIG20USD1060.9-2.68%10-30
mWIG4010677.2-2.45%10-30
sWIG8029608.7-1.58%10-30
 Notowania Świat
US Blue Chip51752.0-1.10%10-30
Nasdaq10028384.8-3.46%10-30
Nikkei63290.1-2.12%10-30
DAX25818.2-0.85%10-30
Ropa WTI104.1+2.08%10-30
Złoto3875.4-3.71%10-30
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.40199+0.29%10-30
CHF/PLN4.78190+0.28%10-30
USD/PLN3.94550+0.60%10-30
EUR/USD1.11570-0.30%10-30
GBP/USD1.33975+0.07%10-30
USD/JPY157.562-0.07%10-30
Forum
» Dywidenda Ambra [0][AMB]
» nazwa spolki AUX [2][AUX_]
» Zmiana nazwy spółki [4][SPL]
» CRQUANTUM [1]
» Kolejkowo (KLK) [1][KFL]
» Gra - dywidendy 2014 [13]
» zmiana nazwy na MultiQure [0][PUR]
» Dywidenda apator [0][APT]
» Dywidenda Seko [0][SEK]
» Dywidenda Izostal [0][IZS]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 12.10 30.11%
MULTIQURE 1.48 6.95%
AIGAMES 0.68 5.28%
KOMPAP 22.00 4.76%
POLTREG 21.30 4.41%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl