Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
Atrem
Wyświetleń: 3350. Obserwuje: 0 osób.
Post: #1 
2011-09-26 13:01

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witam wszystkich jestem tu nowa i są to moje pierwsze kroki na "giełdzie" ale już sporo czytałam na ten temat
Moim pierwszym krokiem jest przymiarka do zakupu spółki Atrem. Wykres pokazuje sygnał sprzedaży więc sądzę, że niedługo będzie można pokusić się o wejście w posiadanie tych akcji Pozdrawiam wszystkich graczy

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG157676.2-2.37%10-30
WIG204180.9-2.40%10-30
WIG20 Fut4209.0-2.34%10-30
WIG20USD1060.9-2.68%10-30
mWIG4010677.2-2.45%10-30
sWIG8029608.7-1.58%10-30
 Notowania Świat
US Blue Chip51752.0-1.10%10-30
Nasdaq10028384.8-3.46%10-30
Nikkei63290.1-2.12%10-30
DAX25818.2-0.85%10-30
Ropa WTI104.1+2.08%10-30
Złoto3875.4-3.71%10-30
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.40199+0.29%10-30
CHF/PLN4.78190+0.28%10-30
USD/PLN3.94550+0.60%10-30
EUR/USD1.11570-0.30%10-30
GBP/USD1.33975+0.07%10-30
USD/JPY157.562-0.07%10-30
Forum
» Dywidenda Ambra [0][AMB]
» nazwa spolki AUX [2][AUX_]
» Zmiana nazwy spółki [4][SPL]
» CRQUANTUM [1]
» Kolejkowo (KLK) [1][KFL]
» Gra - dywidendy 2014 [13]
» zmiana nazwy na MultiQure [0][PUR]
» Dywidenda apator [0][APT]
» Dywidenda Seko [0][SEK]
» Dywidenda Izostal [0][IZS]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 12.10 30.11%
MULTIQURE 1.48 6.95%
AIGAMES 0.68 5.28%
KOMPAP 22.00 4.76%
POLTREG 21.30 4.41%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl