Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
Wymiana akcji Getin Holding na GET Bank
Wyświetleń: 5599. Obserwuje: 5 osób.
Post: #1 
2012-01-18 16:12

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Chciałbym się zapytać jak będzie wyglądać wymiana akcji w przypadku Getin Holding na Get Bank. Jak będzie to wyglądać w przypadku GPW to wiadomo:
Za money.pl:
Parytet wymiany akcji Getin Holding na akcje Get Bank został określony na 2,926888, zaś liczba akcji, które wyemituje Get Bank wyniesie 2.142.465.631. Do Get Banku należą akcje stanowiące 93,71% kapitału zakładowego Getin Noble Banku.


Czy tak samo będzie to wyglądać tutaj w grze?:>

Post: #2 
2012-01-20 13:38

Macko

Admin
Kraków/Bielsko-Biała
Posty: 494
Shouty: 34675
0
tak, graczy ktorzy na koniec sesji 4 stycznia posiadali Getin Holding dostana odpowiednia ilosc akcji Get Banku.
Zmiany przeprowadzimy w weekend
Byle do przodu...
https://gragieldowa.pl

Post: #3 
2012-01-23 00:19

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
I jak z tymi zmianami? Kiedy zobaczę , że mam na koncie GetBank ?

Post: #4 
2012-01-23 08:54

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
kiedy panowie można się spodziewać zmiany liczby akcji etc ?

Post: #5 
2012-01-23 11:30

Macko

Admin
Kraków/Bielsko-Biała
Posty: 494
Shouty: 34675
0
Zmiany zostały wprowadzone, proszę o weryfikacje portfeli. Powinno być ok.
Byle do przodu...
https://gragieldowa.pl

Post: #6 
2012-01-23 12:30

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
ok akcje przeliczone tylko dlaczego nie skasowaliscie mi nadal tych poprzednich akcji nadal mam -14 tys

Post: #7 
2012-01-23 12:35

Macko

Admin
Kraków/Bielsko-Biała
Posty: 494
Shouty: 34675
0
skasowac? tutaj nic sie nie kasuje, cala operacja polegala na tym, ze osoby ktore 4 stycznia posiadaly akcje getin holdingu przyslugiwalo prawo objecia akcji get banku... cena getinu spadla proporcjonalnie 5 stycznia. dalej je masz w portfelu i mozesz je sprzedac.
Byle do przodu...
https://gragieldowa.pl

Post: #8 
2012-01-24 21:23

panciolek

Pszów
Posty: 10
Shouty: 0
0
ciekawe dlaczego takiej operacji nie było z akcjami GOSTELZURAWIE jak zmieniono nazwe na HERKULES ???

Post: #9 
2012-01-24 22:37

Macko

Admin
Kraków/Bielsko-Biała
Posty: 494
Shouty: 34675
0
bo nikt nie zglosil? nie jestesmy w stanie sledzic calego rynku. prosze o wiarygodne zrodlo to tez zmienimy
Byle do przodu...
https://gragieldowa.pl

Post: #10 
2012-01-25 18:20

panciolek

Pszów
Posty: 10
Shouty: 0
0
http://gielda.onet.pl/gastel-zurawie-s-a-zmiana-firmy-spolki-emitenta-na-herkules-s-a,18886,118029,komunikaty-detal

Post: #11 
2012-01-27 18:15

Macko

Admin
Kraków/Bielsko-Biała
Posty: 494
Shouty: 34675
0
nazwa została zmieniona na hercules. dzieki za info
Byle do przodu...
https://gragieldowa.pl

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG157676.2-2.37%10-30
WIG204180.9-2.40%10-30
WIG20 Fut4209.0-2.34%10-30
WIG20USD1060.9-2.68%10-30
mWIG4010677.2-2.45%10-30
sWIG8029608.7-1.58%10-30
 Notowania Świat
US Blue Chip51752.0-1.10%10-30
Nasdaq10028384.8-3.46%10-30
Nikkei63290.1-2.12%10-30
DAX25818.2-0.85%10-30
Ropa WTI104.1+2.08%10-30
Złoto3875.4-3.71%10-30
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.40199+0.29%10-30
CHF/PLN4.78190+0.28%10-30
USD/PLN3.94550+0.60%10-30
EUR/USD1.11570-0.30%10-30
GBP/USD1.33975+0.07%10-30
USD/JPY157.562-0.07%10-30
Forum
» Dywidenda Ambra [0][AMB]
» nazwa spolki AUX [2][AUX_]
» Zmiana nazwy spółki [4][SPL]
» CRQUANTUM [1]
» Kolejkowo (KLK) [1][KFL]
» Gra - dywidendy 2014 [13]
» zmiana nazwy na MultiQure [0][PUR]
» Dywidenda apator [0][APT]
» Dywidenda Seko [0][SEK]
» Dywidenda Izostal [0][IZS]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 12.10 30.11%
MULTIQURE 1.48 6.95%
AIGAMES 0.68 5.28%
KOMPAP 22.00 4.76%
POLTREG 21.30 4.41%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl