Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
mBank eMakler
Wyświetleń: 8343. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2012-02-20 21:23

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
EMakler w mBanku reklamuje się, że koszty prowadzenia to 0zł, ale w opłatach za usługę jest napisane "obroty na rachunku do 100 000 zł -88,10 zł" , czyli jeśli się wykona jakąkolwiek transakcje, to oprócz prowizji ponosi się też miesięczny koszt ?

Post: #2 
2012-02-20 22:43

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
może zamiast korzystać ze śmieciowego mbanku lepiej zainteresować się amerbrokers, który bez żadnych kitów nie pobiera opłat za prowadzenie konta + platforma dla ludzi z IQ >30 w przeciwieństwie do emaklera

Post: #3 
2012-02-20 23:01

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
jedna najlepsza oferta jest za darmo

jak sobie wykupisz 5 to płacisz 88 zł miesięcznie

Post: #4 
2012-02-20 23:07

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1522
Shouty: 31897
18
generalnie wszystko jest za free poza:
-notowaniami więcej niż 1 oferta (możesz sobie zobaczyć u nas w notowaniach o co biega z tym - plusik przy spółce rozwija na więcej ofert)
-wszelakimi wyciągami i potwierdzeniami w formie papierowej pocztą
-przenoszeniem akcji między biurami

i moze jakimiś jeszcze pierdołami o ktorych teraz nie pamiętam

więcej informacji możesz przeczytać w tym temacie: https://gragieldowa.pl/index.php?go=forum&temat=1405&strona=0&t=mbank+-+konto+maklerskie

jeśli zdecydujesz się otworzyć rachunek - to będzie super jeśli założysz go za pomocą tego linku: https://gragieldowa.pl/index.php?go=emakler - możesz też tutaj przeczytać więcej informacji

generalnie polecam przeczytać ten temat podlinkowany
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG157676.2-2.37%10-30
WIG204180.9-2.40%10-30
WIG20 Fut4209.0-2.34%10-30
WIG20USD1060.9-2.68%10-30
mWIG4010677.2-2.45%10-30
sWIG8029608.7-1.58%10-30
 Notowania Świat
US Blue Chip51752.0-1.10%10-30
Nasdaq10028384.8-3.46%10-30
Nikkei63290.1-2.12%10-30
DAX25818.2-0.85%10-30
Ropa WTI104.1+2.08%10-30
Złoto3875.4-3.71%10-30
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.40199+0.29%10-30
CHF/PLN4.78190+0.28%10-30
USD/PLN3.94550+0.60%10-30
EUR/USD1.11570-0.30%10-30
GBP/USD1.33975+0.07%10-30
USD/JPY157.562-0.07%10-30
Forum
» Dywidenda Ambra [0][AMB]
» nazwa spolki AUX [2][AUX_]
» Zmiana nazwy spółki [4][SPL]
» CRQUANTUM [1]
» Kolejkowo (KLK) [1][KFL]
» Gra - dywidendy 2014 [13]
» zmiana nazwy na MultiQure [0][PUR]
» Dywidenda apator [0][APT]
» Dywidenda Seko [0][SEK]
» Dywidenda Izostal [0][IZS]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 12.10 30.11%
MULTIQURE 1.48 6.95%
AIGAMES 0.68 5.28%
KOMPAP 22.00 4.76%
POLTREG 21.30 4.41%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl