Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
pomocy
Wyświetleń: 3657. Obserwuje: 1 osób.
Post: #1 
2012-03-05 19:56

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
jak sprzedać akcje spółki ELSTAROIL w ogóle spółka zniknęła z giełdy, zauważyłem ze dużo spółek nie ma żadnych notowan , te spółki wrócą jeszcze na giełdę??

Post: #2 
2012-03-06 10:09

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1522
Shouty: 31897
18
wystaw zlecenie sprzedaży PKC - zostanie to usunięte po ostatnim kursie
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #3 
2012-03-06 15:54

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
nie umiem wybrac wogóle tej spólki jej niema na liscie

Post: #4 
2012-03-06 17:51

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1522
Shouty: 31897
18
kliknij w portfelu "sprzedaż" i wybierz zlecenie PKC
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #5 
2012-03-06 21:02

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
klikam w portfelu "sprzedaj" w Formularzu Zlecen jest okienko "wybierz spółkę" a spółki ELSTAROIL " niema

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG157676.2-2.37%10-30
WIG204180.9-2.40%10-30
WIG20 Fut4209.0-2.34%10-30
WIG20USD1060.9-2.68%10-30
mWIG4010677.2-2.45%10-30
sWIG8029608.7-1.58%10-30
 Notowania Świat
US Blue Chip51752.0-1.10%10-30
Nasdaq10028384.8-3.46%10-30
Nikkei63290.1-2.12%10-30
DAX25818.2-0.85%10-30
Ropa WTI104.1+2.08%10-30
Złoto3875.4-3.71%10-30
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.40199+0.29%10-30
CHF/PLN4.78190+0.28%10-30
USD/PLN3.94550+0.60%10-30
EUR/USD1.11570-0.30%10-30
GBP/USD1.33975+0.07%10-30
USD/JPY157.562-0.07%10-30
Forum
» Dywidenda Ambra [0][AMB]
» nazwa spolki AUX [2][AUX_]
» Zmiana nazwy spółki [4][SPL]
» CRQUANTUM [1]
» Kolejkowo (KLK) [1][KFL]
» Gra - dywidendy 2014 [13]
» zmiana nazwy na MultiQure [0][PUR]
» Dywidenda apator [0][APT]
» Dywidenda Seko [0][SEK]
» Dywidenda Izostal [0][IZS]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 12.10 30.11%
MULTIQURE 1.48 6.95%
AIGAMES 0.68 5.28%
KOMPAP 22.00 4.76%
POLTREG 21.30 4.41%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl