Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Pierdyknie or not pierdyknie....?
Wyświetleń: 4203. Obserwuje: 1 osób.
Post: #1 
2014-07-09 10:17

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Jak coś szybko rośnie to musi jeszcze szybciej spaść... Amerykańskie S&P sunie od 1900 jak wczoraj Niemcy po Brazylii. Zakładam, że nastąpi korekta, a jeśli nastąpi to dlaczego nie teraz...? Tak wygląda wykres: http://prntscr.com/40w2ct
Zielona linia wskazuje prognozowany przeze mnie kierunek. ZAKŁADAM ZJAZD DO 1900!!

A dlaczego Oto wykres w zbliżeniu: http://prntscr.com/40w3pt
Mamy trójkąt zwyżkujący o wysokości około 80 pkt, nastąpiło z niego wybicie i podjazd w okolice 1980, a więc bardzo miarowo...
Zgodnie z teorią musi nastąpić cofnięcie do wsparcia czyli do górnego ograniczenia trójkąta, które wychodzi na poziomie około 1900, tam też wypada 50% fibo ostatniej fali wzrostów. No i 1900 to jednak psychologiczny poziom, nieprawdaż??
STS mocno rozgrzane, zarówno dzienne jak i tygodniowe więc wszystko mówi za korektą. Ale wiadomo to są stany :/

Implikacje dla naszego rynku - zgodnie z wykresem: http://prntscr.com/40w4st

Zjazd na 2300 i tam ratujemy trend...

Czekam na komentarze...
P.s. A to wszystko złoto może pognać w górę

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2014-07-09 10:26:42
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #2 
2014-07-09 10:22

skittles

Nysa
Posty: 78
Shouty: 28193
0
Arni, moim skromnym zdaniem, jak dobrze sie obrocisz to i Panią Dyrektor zaliczysz ;p

Post: #3 
2014-07-09 10:23

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Skit ogarnij się zboczeńcu - nie o takie pierdyknięcie tu chodzi :P


Dodano 2014-07-10 11:11
Idąc za ciosem i biorąc pod uwagę korelację samuraja i S&P mamy jeszcze tak
http://i.imgur.com/VptNWQw.png


Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2014-07-10 11:14:33
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG136418.8-1.20%15:19
WIG203614.1-1.24%15:34
WIG20 Fut3597.0-1.34%15:19
WIG20USD960.2-1.99%15:19
mWIG409497.9-1.41%15:19
sWIG8030931.2-0.88%15:19
 Notowania Świat
US LargeCap7358.5-1.53%15:34
Nasdaq10029426.9-3.03%15:33
Nikkei69788.4-3.55%8:45
DAX24884.2-1.02%15:19
Ropa WTI73.1-1.02%15:34
Złoto4119.4-1.72%15:34
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28678+0.35%15:34
CHF/PLN4.65274+0.65%15:34
USD/PLN3.76202+0.64%15:34
EUR/USD1.13949-0.30%15:34
GBP/USD1.32132-0.27%15:34
USD/JPY161.512-0.03%15:34
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [1]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 4.90 12.90%
CLOUD 104.50 7.95%
ATENDE 3.90 5.98%
ODLEWNIE 20.10 5.79%
NEXITY 0.88 4.76%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl