Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Jak to wygląda w realnym rachunku?
Wyświetleń: 4024. Obserwuje: 1 osób.
Post: #1 
2014-11-30 16:43

Skinni

Poznan
Posty: 262
Shouty: 2357
0
Witam
Jako iż powoli chciałbym zacząć działać sobie na handlu surowcami oraz od czasu do czasu na walucie, także chciałbym dopytać tutejszych bywalców jak to w praktyce wygląda, ponieważ jestem zielony z forex`a. Jakie są różnice. Ponieważ w rachunku demo wszystko pięknie. Zakupiłem 1 lot na złoto 24 listopada i już zarobiłem ponad 4 k. Wstawiam poniżej kawałek screenu z rachunku. Ktoś może wytłumaczyć mi prostym językiem ile rzeczywiście zarobiłbym z tej transakcji w rzeczywistym rachunku. I jak wygląda rzeczywistość. Rachunek to Mforex w domu maklerskim Mbank. Broker ten nie jest market marker`em. Zlecenia wykonywane w tym biurze są wysyłane bezpośrednio na rynek.



opłaty prowizje:



Chodzi mi tutaj bardziej o to jakia role spełniają wymienione swap`y, poziom zabezpieczenia. No i o wszystko co wiąże sie z rzeczywistościa a na rachunku demu nie ma trochę z lenistwa pytam was o informacje pozdrawiam

Pozdrawiam



Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2017-01-15 17:58:47
https://www.facebook.com/pages/Leszcz-na-Forexie/1531234843812484?ref=hl

Post: #2 
2014-12-01 09:54

kryss

POLSKA
Posty: 42
Shouty: 0
0
"Zarobiłeś" tyle ile wynosi suma po prawej stronie na dole, punkty swapowe naliczają się każdego dnia, w rzeczywistości wygląda to identycznie

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG136405.3-1.21%15:14
WIG203612.5-1.28%15:29
WIG20 Fut3595.0-1.40%15:14
WIG20USD959.8-2.03%15:14
mWIG409500.3-1.39%15:14
sWIG8030938.9-0.86%15:14
 Notowania Świat
US BlueChip51712.7+0.29%06-22
S&P500 Fut7429.8-1.48%15:19
Nikkei69788.4-3.55%8:45
DAX24884.9-1.01%15:13
Ropa WTI73.0-1.14%15:29
Złoto4115.8-1.81%15:29
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28635+0.34%15:29
CHF/PLN4.65215+0.64%15:29
USD/PLN3.76313+0.67%15:29
EUR/USD1.13904-0.34%15:29
GBP/USD1.32113-0.29%15:29
USD/JPY161.518-0.02%15:29
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [1]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 4.90 12.90%
CLOUD 104.50 7.95%
ATENDE 3.90 5.98%
ODLEWNIE 20.10 5.79%
NEXITY 0.88 4.76%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl