Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Podbijanie kursy
Wyświetleń: 2596. Obserwuje: 1 osób.
Post: #1 
2014-12-05 16:27

Carlos971

Zielona Góra
Posty: 119
Shouty: 0
0
Czy ktoś z Was w "parach", czy też "grupach" bawił się w podbijanie kursu? Czytałem gdzieś, że daytrading w parach/grupach może przynieść zyski poprzez wzajemne zbijanie/podbijanie kursu (jeden sprzedaje coraz taniej małą liczbę akcji, zbija kurs, potem kupuje dużo po mniejszej cenie i następnie w ten sam sposób podbija kurs i sprzedaje drożej). Ktoś praktykował coś takiego? Jest to legalne lub chociaż "poprawne politycznie"? :P

EDIT: sorry za literówkę w tytule, miało być oczywiście "kursu" ;/

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2014-12-05 16:27:56
"Kupić taniej, sprzedać drożej" - Johny z Bogdańca

Post: #2 
2014-12-05 17:02

Skinni

Poznan
Posty: 262
Shouty: 2357
0
Oczywiście że jest to legalne. Wystarczy po 5k na łeb. Dwóch graczy do zabawy wystarczy, a co tam weź jeszcze trzeciego będzie większy fun. Także możesz wyciągnąć tysiące, e co ja pisze. Tysiące to mało. Setki tysięcy złotówek na tego typu zabawie. Ostatnio na Kani się tak bawili no tylko że to już są starsi panowie i nie robili daytradingu a całe przedstawienie od ładnych parudziesięciu dni tygodni. Dziś zakończyli na obrocie 6654539. Jak uzbierasz trochę grosza i zdobędziesz troche kontaktów to może kiedyś będziesz mógł dołączyć do starszych panów. A tym czasem trochę pokory bo sposób w jaki podchodzisz do tego wszystkiego może cie bardzo niemiło rozczarować. Pozdrawiam

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2014-12-05 17:03:00
https://www.facebook.com/pages/Leszcz-na-Forexie/1531234843812484?ref=hl

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%06-24
WIG203553.7-2.49%06-24
WIG20 Fut3555.0-1.96%06-24
WIG20USD940.2-2.94%06-24
mWIG409428.4-1.28%06-24
sWIG8030751.0-0.97%06-24
 Notowania Świat
US BlueChip51848.9+0.35%06-24
S&P500 Fut7464.0-0.18%5:12
Nikkei71854.9+3.87%4:35
DAX24740.4-0.62%06-24
Ropa WTI69.2-1.03%5:22
Złoto3974.4-0.62%5:22
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28837+0.01%5:22
CHF/PLN4.65167+0.09%5:22
USD/PLN3.77325-0.04%5:22
EUR/USD1.13652+0.05%5:22
GBP/USD1.31789+0.10%5:22
USD/JPY161.716-0.04%5:22
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl