Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
RAINBOW
Wyświetleń: 3914. Obserwuje: 4 osób.
Post: #1 
2015-02-04 21:42
Cena waloru: 18.12

Pawciosl

Słupsk
Posty: 2
Shouty: 21
0
Aż dziwne że to ciągle spada, przecież teraz jest okres wyjazdów wolnych,urlopów.
Ktoś wytłumaczy? Już ponad 400 w plecy nie wiem czy sprzedać tego w cholerę.

Post: #2 
2015-02-04 22:44
Cena waloru: 18.12

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Moim zdaniem dopiero po wynikach za 3,4Q wchodziłbym w tą spółkę. I poprzez analize techniczną szukałbym odpowiedniego momentu wejścia bez masła


Poza tym patrząc na AT (mogę się mylić- bo jestem w tym cieńki jak dupa węża), to został chwilowo przełamany trend wzrostowy, lecz jest wsparcie w okolicach 18 zł, dzięki któremu jest szansa na powrót do wzrostów. Poczekałbym jeszcze parę dni.



Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2022-04-22 00:23:16

Post: #3 
2015-02-04 23:22
Cena waloru: 18.12

zloty smok

Łowicz
Posty: 217
Shouty: 710
0
Pawciosl napisał:

Już ponad 400 w plecy nie wiem czy sprzedać tego w cholerę.


Nikt Ci nie powie co masz robić. Gdybyś miał ułożony plan i zasady swojej strategi to nie miałbyś dylematu i nie zadawałbyś takich pytań.
...wierzę w siebie, wierzę w siebie, wierzę w to co robię...

Post: #4 
2015-02-05 13:57
Cena waloru: 17.84

Carlos971

Zielona Góra
Posty: 119
Shouty: 0
0
@złoty skąd w Tobie tyle nienawiści? :P @Pawciosl ja widzę to tak, średnioterminowo przebita linia trendu wzrostowego, krótko terminowo jesteśmy w kanale wzrostowym z oporem na ok. 21, ale długoterminowo jest trend wzrostowy nadal... jak już jesteś zapakowany w to, to ogarniaj, żeby nie spadło poniżej wsparcia i nie przebiło linii trendu jak tak się stanie, sprzedawaj, najwyżej jak się odbije przy następnym wsparciu kupisz taniej


Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2017-01-15 17:58:47
"Kupić taniej, sprzedać drożej" - Johny z Bogdańca

Post: #5 
2015-02-06 19:53
Cena waloru: 18.39

piotr2012

Stalowa Wola
Posty: 6
Shouty: 0
0
ja się załadowałem po 18.30 i czekam stoplosa na 17 ustawiłem ale licze na wzrost do 20 zeta pozdro

Post: #6 
2015-02-06 20:45
Cena waloru: 18.39

Pawciosl

Słupsk
Posty: 2
Shouty: 21
0
@Carlos971 Takiej odpowiedzi oczekiwałem wielkie dzięki.

Post: #7 
2015-02-11 23:58
Cena waloru: 18.20

zloty smok

Łowicz
Posty: 217
Shouty: 710
0
Carlos która część mojej wypowiedzi wyraża nienawiść? Ja chcę tylko naprowadzić kolegę na dobrą drogę. Ułożony plan działania to podstawa.
...wierzę w siebie, wierzę w siebie, wierzę w to co robię...

Post: #8 
2015-02-12 11:54
Cena waloru: 18.28

Carlos971

Zielona Góra
Posty: 119
Shouty: 0
0
to był taki żarcik Złoty
"Kupić taniej, sprzedać drożej" - Johny z Bogdańca

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%06-24
WIG203553.7-2.49%06-24
WIG20 Fut3555.0-1.96%06-24
WIG20USD940.2-2.94%06-24
mWIG409428.4-1.28%06-24
sWIG8030751.0-0.97%06-24
 Notowania Świat
US BlueChip51848.9+0.35%06-24
S&P500 Fut7463.5-0.18%5:10
Nikkei71854.9+3.87%4:35
DAX24740.4-0.62%06-24
Ropa WTI69.1-1.10%5:20
Złoto3980.9-0.46%5:20
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28826+0.01%5:20
CHF/PLN4.65184+0.10%5:20
USD/PLN3.77269-0.05%5:20
EUR/USD1.13666+0.06%5:20
GBP/USD1.31807+0.11%5:20
USD/JPY161.719-0.03%5:20
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl