Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Korekta by brać :) Qercus i gratis...
Wyświetleń: 3742. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2015-07-01 10:05
Cena waloru: 6.80

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Jak ktoś śledzi wpisy to wie, że w portfelu mam aktualnie MABION i BYTOM.
Wczoraj ku mojemu wielkiemu zadowoleniu wariackie zlecenie na Quercusie:
1000 szt. po 6,50zł zostało odpalone!
Wykres był oczywisty a już dawno ustawione zlecenie było tylko marzeniem! A jednak nie...

Zagrałem pod trend i cofkę do wsparcia wyznaczonego przez trójkąt - udało się!
Ktoś powie fartownie, ale jestem. :D
SL na 6,38 :D

Dziś z kolei przekonał mnie do siebie PROCAD. Wolumen tam nie powala, ale zlecenie na 2000 szt. poszło za cenę nie więcej niż 2.30 - może uskrobię
Spóła mocno się trzyma i nie reaguje na ostatnie wahania. Mamy teraz ewidentną konsolidację trzymaną przez lukę. Wygląda to dobrze, a jak strzelić Procad potrafi już pokazał. Myślę że 3,00 jest możliwe w dwóch ruchach więc warto zaryzykować

Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #2 
2015-07-01 11:05
Cena waloru: 6.70

Silwest

Posty: 52
Shouty: 555
0
Arni,

PROCAD za 2.30 ? To jakas literowka ? Akcje obecnie warte sa 2.24 po 5% wzroscie dzis.

Post: #3 
2015-07-01 11:25
Cena waloru: 6.60

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Żadna literówka... Taki mam limit i niech mi zbiera bo ten wolumen nie zachwyca. Może zbierze mi taniej :D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #4 
2015-07-03 11:46
Cena waloru: 6.32

Silwest

Posty: 52
Shouty: 555
0
Nie wlazlem w QRS, ale patrzac na to ze obecnie jest po 6.30 sie zastanawiam



Dodano 2015-07-21 17:42
Wiem ze po ostatniej grubej korekcie (~5.30) sporo osob zostalo wyrzuconych nie mniej jednak dla tych drugich ktorzy w tym momencie kupili parenascie % podskoczylo.

Arni wrzucisz jakis wykresik? Wydaje mi sie ze do ~6,89 powinnismy spokojnie dobic przy wsparciu ~6.50

Post: #5 
2015-07-21 21:04
Cena waloru: 6.69

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Silwest Ty tak na poważnie?? Pytasz mnie czy cena podskoczy o 20 groszy??
:P
Dzisiejsza świeczka raczej pozytywna i jak dla mnie tam wciąż docelowo jest 8zł. W realu już nie wejdę, ale w grze wciąż trzymam.
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #6 
2015-07-22 09:02
Cena waloru: 6.69

Silwest

Posty: 52
Shouty: 555
0
No co ty ... To tak jakbym wierzyl we wróżki

Post: #7 
2015-07-22 18:10
Cena waloru: 6.28

tedi1992

Elbląg
Posty: 48
Shouty: 79
0
a ja z innej beczki zapytam, w jakim programie, bądź jaki polecisz do rysowania wykresów i generalnie do wspomagania analizy technicznej ?

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%06-24
WIG203553.7-2.49%06-24
WIG20 Fut3555.0-1.96%06-24
WIG20USD940.2-2.94%06-24
mWIG409428.4-1.28%06-24
sWIG8030751.0-0.97%06-24
 Notowania Świat
US BlueChip51848.9+0.35%06-24
S&P500 Fut7462.2-0.20%3:51
Nikkei71543.7+3.42%3:46
DAX24740.4-0.62%06-24
Ropa WTI69.3-0.80%4:01
Złoto3978.9-0.51%4:01
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28710-0.02%4:01
CHF/PLN4.64912+0.04%4:01
USD/PLN3.77486+0.01%4:01
EUR/USD1.13570-0.02%4:01
GBP/USD1.31699+0.03%4:01
USD/JPY161.726-0.03%4:01
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl