Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Sprzedaż spółki
Wyświetleń: 3787. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2015-07-06 10:01

michmat

Posty: 3
Shouty: 0
0
Cześć,kupiłem akcje powiedzmy tauronpe za 4.25 i chciałbym ustawić zlecenie sprzedaży tej spółki po cenie 4.40 i tu moje pytanie czy da się takie coś ustawić czy trzeba na bierząco śledzić. Wiem że da się ustawić stop loss ale nie umiem się doszukać czegoś takiego. Z góry dzięki wielkie za informacje

Post: #2 
2015-07-06 10:33

Skinni

Poznan
Posty: 262
Shouty: 2357
0
Po prostu wpisujesz cenę sprzedaży 4,40.
https://www.facebook.com/pages/Leszcz-na-Forexie/1531234843812484?ref=hl

Post: #3 
2015-07-06 11:20

michmat

Posty: 3
Shouty: 0
0
Hm ok ale gdzie to mam wpisac?

Post: #4 
2015-07-06 15:13

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witam,wchodzisz w swój porffel klikasz w SPRZEDAJ przy danej spółce .Otwiera Ci się nowe okno,wpisujesz ilość akcji i cenę w odpowiednie pola i czekasz na realizację zlecenia

Post: #5 
2015-07-06 15:52

michmat

Posty: 3
Shouty: 0
0
okej dzięki wielkie a jeszcze takie pytanko, czy jak cena wzrośnie do 4.45 to też akcje zostaną sprzedane czy tylko za konkretną cenę którą wpiszę?

Post: #6 
2015-07-06 17:26

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Cena którą podałeś tj 4,40 będzie ceną minimalną sprzedaży jeśli wystawisz zlecenie z limitem.Natomiast jeśli byś wystawił zlecenie z LIMITEM AKTYWACJI np 4,35 to zrealizuje Ci zlecenie w przedziale 4,35-4,40.Musisz po prostu pokombinować z różnymi rodzajami zleceń żeby zobaczyć jak działają

Dodano 2015-07-06 20:25
Witam ponownie,samosprostowanie muszę dodać bo wprowadziłbym Cię w błąd,Jak pisałem wcześniej sprzedaży dokonujesz z portfela.Masz możliwość 2 rodzajów sprzedaży.Pierwsza to zlecenie z Limitem np 4 zeta wtedy to jest cena minimalna po której zrealizuje Ci zlecenie.Mój błąd polegał na tym że we wcześniejszym wpisie podałem sytację dotyczącą zlecenia kupna z limitem aktywacji(4,35)4,40limit kupna.A jak pewnie się już zorientowałeś gdy sprzedajesz limit aktywacji musi być wyższy niż 4,40 np 4,45.Drugą możliwością sprzedaży jes STOP LOSS którą też uruchamiasz z portfela.Z tym że jest jedno ALE...Grając tutaj musisz pamiętać o jednym że Twój SL musi"trafić"dokładnie w punkt bo inaczej mimo że kurs będzie niższy niż Twój SL a akcje wciąż będą w porfelu.Ja tak miałem np na GNB.Ustawiłem kurs w piątkowe popołudnie na 1.4 zeta a otwarcie w poniedziałek było na 1.34 i mimo że kurs był ponizej SL zlecenie mi po prostu nie weszło

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG135165.9-0.59%17:09
WIG203572.3-0.73%17:09
WIG20 Fut3553.0-0.84%17:04
WIG20USD950.0-0.58%17:15
mWIG409428.0-0.25%17:09
sWIG8030548.0-0.49%17:09
 Notowania Świat
US BlueChip51876.1-0.09%22:05
Nasdaq10029118.2-1.09%22:01
Nikkei69360.9-4.15%8:45
DAX24681.7-1.25%17:31
Ropa WTI70.2-2.34%22:59
Złoto4072.1+1.13%22:00
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28893+0.12%22:00
CHF/PLN4.65297+0.04%22:00
USD/PLN3.76635-0.01%22:00
EUR/USD1.13875+0.13%22:00
GBP/USD1.31992+0.05%22:00
USD/JPY161.758-0.02%22:00
Forum
» Proszę dodać SYN2BIO [0]
» Zmiana nazwy spółki [2][SPL]
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
Wzrosty Spadki Staty
MEDINICE 75.00 8.70%
LIBET 1.45 8.21%
KOMPAP 23.20 5.45%
CELTIC 1.27 5.42%
ELKOP 1.90 5.26%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl