Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
POLMED - Co myślicie?
Wyświetleń: 2970. Obserwuje: 4 osób.
Post: #1 
2015-09-08 20:29
Cena waloru: 2.99

majkimiki

Środa Wielkopolska
Posty: 2
Shouty: 2
0
Zainwestowałem ostatnio w POLMED i jestem ciekawy co ludzie bardziej doświadczeni powiedzą na ten temat. Wzrośnie? Zmaleje? Jak sądzicie?

Post: #2 
2015-09-08 23:05
Cena waloru: 2.99

zloty smok

Łowicz
Posty: 217
Shouty: 710
0
a może Ty nam najpierw powiedz czemu zainwestowałeś w Polmed
...wierzę w siebie, wierzę w siebie, wierzę w to co robię...

Post: #3 
2015-09-08 23:15
Cena waloru: 2.99

Mariuszursus

Cashel
Posty: 34
Shouty: 696
0
no właśnie mnie też to interesuje,z tego co widzę to raczej nie była analiza fundamentalna bardziej techniczna prawda?
Dopiero podczas odpływu widać, kto pływał bez majtek. Warren Buffett

Post: #4 
2015-09-09 11:40
Cena waloru: 2.99

majkimiki

Środa Wielkopolska
Posty: 2
Shouty: 2
0
Jeszcze jakiekolwiek fachowowo nazywanych analiz nie potrafię nawet zrobić. Na moje oko będzie rosło, ale nie mam pojęcia co z tego by wyniknęło. Może ktoś mi pomoże i powie co widać fachowym okiem? Właśnie dlatego pytam. Zainwestowałem bo moim zdaniem będzie wzrastała

Post: #5 
2015-09-09 11:43
Cena waloru: 2.99

tedi1992

Elbląg
Posty: 48
Shouty: 79
0
na oko to sie soczewkę wkłada, jeżeli to jedyny argument dla którego twierdzisz, że bedzie rosła, to nie wróże temu dobrze

Post: #6 
2015-09-09 11:47
Cena waloru: 2.99

donjacek

Puck
Posty: 107
Shouty: 3214
0
majkimiki napisał:
Jeszcze jakiekolwiek fachowowo nazywanych analiz nie potrafię nawet zrobić. Na moje oko będzie rosło, ale nie mam pojęcia co z tego by wyniknęło. Może ktoś mi pomoże i powie co widać fachowym okiem? Właśnie dlatego pytam. Zainwestowałem bo moim zdaniem będzie wzrastała


musisz mieć jakieś podstawy do takiego myślenia. : p Fundamentalne albo techniczne. : )
Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że kosmici istnieją, bo tak mi się wydaje. : p
Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni wolnego.

Post: #7 
2015-09-09 11:57
Cena waloru: 2.99

Mariuszursus

Cashel
Posty: 34
Shouty: 696
0
fundamentalnie powiem CI tak C/Z 23 dla mnie za drogo ROE ROA dobre chociaż od 2 kwartału 2012 do 3 kwartału 2013 było minusowe więc spółka nie ma ciągłości zwrotu z kapitału własnego i dla mnie ważny wskaznik płynność słaba więc w razie czego trudno Ci się będzie wycofać z inwestycji.
PS średnie C/Z dla branży to 25 więc dla mnie za drogo ale dla Ciebie może ok
Dopiero podczas odpływu widać, kto pływał bez majtek. Warren Buffett

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%06-24
WIG203553.7-2.49%06-24
WIG20 Fut3555.0-1.96%06-24
WIG20USD940.2-2.94%06-24
mWIG409428.4-1.28%06-24
sWIG8030751.0-0.97%06-24
 Notowania Świat
US BlueChip51848.9+0.35%06-24
S&P500 Fut7462.2-0.20%3:51
Nikkei71543.7+3.42%3:46
DAX24740.4-0.62%06-24
Ropa WTI69.3-0.80%4:01
Złoto3978.9-0.51%4:01
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28710-0.02%4:01
CHF/PLN4.64912+0.04%4:01
USD/PLN3.77486+0.01%4:01
EUR/USD1.13570-0.02%4:01
GBP/USD1.31699+0.03%4:01
USD/JPY161.726-0.03%4:01
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl