Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
czy możliwa fuzja 3 gigantów ?
Wyświetleń: 4646. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2016-02-07 23:19
Cena waloru: 25.51

WROCHATEK

WROCŁAW
Posty: 2
Shouty: 0
0
Chyba przed fuzją warto kupić jak jest tak nisko ?! Zarobimy ? Pofantazjujmy ... kupicie ? ;-)))

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2016-02-07 23:21:37

Post: #2 
2016-02-08 07:41
Cena waloru: 25.51

studencina

podkarpacie
Posty: 521
Shouty: 59972
3
Ale jakich gigantów, nie napisałeś, ani żadnego linku. Więc na jaki temat mam fantazjować?
... robię wszystko, żeby nic nie robić ....

Post: #3 
2016-02-08 16:24
Cena waloru: 25.30

WROCHATEK

WROCŁAW
Posty: 2
Shouty: 0
0
studencina napisał:
Ale jakich gigantów, nie napisałeś, ani żadnego linku. Więc na jaki temat mam fantazjować?


No co za pytanie , przecież plotkuje się ,że Orlen , PGNiG i Lotos połączyć ...

Dodano 2016-02-08 16:29
WROCHATEK napisał:
studencina napisał:
Ale jakich gigantów, nie napisałeś, ani żadnego linku. Więc na jaki temat mam fantazjować?

No co za pytanie , przecież plotkuje się ,że Orlen , PGNiG i Lotos połączyć ...
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,19458786,pis-polaczy-orlen-lotos-i-pgnig-megamonopol-paliwowy.html?disableRedirects=true

Post: #4 
2016-02-08 20:47
Cena waloru: 25.28

studencina

podkarpacie
Posty: 521
Shouty: 59972
3
Dziwne, pracuje w branży a nic mi na ten temat nie wiadomo, niezłe masz te plotki
... robię wszystko, żeby nic nie robić ....

Post: #5 
2016-02-08 21:15
Cena waloru: 25.28

szymekx666

Posty: 102
Shouty: 804
0
Ja pracuję w spółce Orlenu i nic nie wiem, głośno by było jak diabli, jednak pewne spekulacje na ten temat faktycznie jakiś czas temu się pojawiły, ale to takie same mrzonki jak połączenia Energi Tauronu i całej reszty spółek energetycznych.
Oddajcie mi cały łubin...

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%17:09
WIG203553.7-2.49%17:09
WIG20 Fut3555.0-1.96%17:04
WIG20USD940.2-2.94%17:15
mWIG409428.4-1.28%17:09
sWIG8030751.0-0.97%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7409.7+0.60%18:04
Nasdaq10029452.5+0.36%18:04
Nikkei69175.0-0.88%8:45
DAX24716.2-0.71%17:30
Ropa WTI70.4-3.78%18:04
Złoto4003.1-2.61%18:04
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.29182+0.21%18:04
CHF/PLN4.65423+0.16%18:04
USD/PLN3.78124+0.50%18:04
EUR/USD1.13503-0.29%18:04
GBP/USD1.31595-0.32%18:04
USD/JPY161.756+0.14%18:04
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl