Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Czyżby Eurocash?
Wyświetleń: 3797. Obserwuje: 1 osób.
Post: #1 
2017-04-25 00:01
Cena waloru: 17.97

Multimaestro

Toruń
Posty: 127
Shouty: 5040
1
Przeglądam dziś spółeczki - ciekawie, jak dla mnie wygląda chemos (RGR?), Getinoble (dotyka wsparcia), CCC (dotyka wsparcia) i chyba największy agent, którego postanowiłem przedstawić - eurocash


Może i nie wygląda to jakoś znakomicie... ale podwójne dno jest i no kiedyś musi to ruszyć! Wolumen kulejący jak na WIG20 (tak przynajmniej mi się wydaje). Do linii wsparcia jeszcze 2 złocisze, a potem? Potem mogłoby być już ciekawie. Co sądzicie? ryzyko większe od zysku czy jednak ciekawa propozycja? Obudźmy to forum!




PS w zasadzie, idąc tokiem wzroku Poloakisa co do Cormay, to nawet bym pokusił się na stwierdzenie, że jest to spodek, ale nie jestem pewien

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2017-04-25 00:02:34
Pewność siebie jest naszą siłą

Post: #2 
2017-04-25 08:19
Cena waloru: 17.97

mentals

Posty: 88
Shouty: 0
0
Ja tutaj spodkow zadnych nie widze.
Krotkoterminowo trend spadkowy



Natomiast na co warto zwrocic uwage ze aktualnie srednioterminowo tworzy sie trend boczny i wlasnie kurs jest w okolicach testowania dolnej linii.




Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2017-04-25 08:22:52
Im wiecej pracujesz tym masz mniej czasu na zarabianie pieniedzy

Post: #3 
2017-04-25 09:29
Cena waloru: 17.97

miro12379

Kraków
Posty: 113
Shouty: 1084
0
Pare tygodni temu przyglądałem się tej spółce ale zrezygnowałem

wyniki idą w dół - wszystkie kwartały w 2016 wyszłu gorzej niż w 2015



w podsumowaniach rocznych tez specjalnego progresu nie widać



wskaźnikowo sprawa przedstawia się tak:



ostatnia rekomendacja jest z ceną 29,1 zł

z kresek to jakąś podbitke można grać do 35-36zł ale w tych rejonach to mi się mocny opór widzi



niepodobają mi się jeszcze 2 rzeczy

wybita długoterminowa kreska



może nie idealnie ale coś na kształt podwójnego szczytu ???








Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2017-04-25 09:30:58

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%17:09
WIG203553.7-2.49%17:09
WIG20 Fut3555.0-1.96%17:04
WIG20USD940.2-2.94%17:15
mWIG409428.4-1.28%17:09
sWIG8030751.0-0.97%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7367.9+0.03%20:24
Nasdaq10029220.4-0.43%20:24
Nikkei69175.0-0.88%8:45
DAX24716.2-0.71%17:30
Ropa WTI70.3-3.95%20:24
Złoto3987.1-3.00%20:24
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.29186+0.21%20:24
CHF/PLN4.65147+0.10%20:24
USD/PLN3.77928+0.45%20:24
EUR/USD1.13563-0.24%20:24
GBP/USD1.31636-0.29%20:24
USD/JPY161.808+0.17%20:24
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl