Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
No Gravity Games SA (NGG)
Wyświetleń: 1211. Obserwuje: 1 osób.
Post: #1 
2020-10-06 23:50
Cena waloru: 0.32

mariusz098

Posty: 1
Shouty: 0
0
Zawarcie umowy wyda
wniczej dot. gry Connection Haunted na konsolę Nintendo Switch i PC

13/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dot. gry Star Horizon na konsolę Nintendo Switch

19/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dla gry „Creepy Tale”.

20/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy o wydanie gry Emitenta na urządzenia wirtualnej rzeczywistości

21/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dla gry „Graviter”.

26/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dla gry Pool Pro 2

27/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dla gry Kids: Animal Colouring

30/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dla gry Drag Racing: Rivals

32/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dla gry Your Dead Majesty

36/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dla gry "Picklock"

39/2020
No Gravity Games SA
Podpisanie listu intencyjnego ws. współpracy przy rozwoju i wydaniu gry Lovecraft Tales

44/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dot. gry Splashy Cube na konsolę Nintendo Switch

45/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dot. gry Kickerinho World na konsolę Nintendo Switch

47/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dot. gry Destropolis na konsolę Nintendo Switch, Microsoft Xbox One i Sony Playstation 4

52/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dot. gry Golden Force na konsolę Nintendo Switch i PC.

53/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dot. gry Wallachia: Reign of Dracula na konsolę Nintendo Switch.

54/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dot. gry Tanuki Justice na konsolę Nintendo Switch i PC.

55/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dot. gry Okinawa Rush na konsolę Nintendo Switch i PC.

58/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dot. gry Powertris na konsolę Nintendo Switch i PC (Steam)

59/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dot. gry Gravity Maze na konsolę Nintendo Switch i Steam

60/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dot. gry Space Shift na konsolę Nintendo Switch i Steam

64/2020
NO GRAVITY GAMES SA
Zawarcie umowy wydawniczej dot. gry Connection Haunted 2 na konsolę Nintendo Switch i PC.

65/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy na wydanie i dystrybucję gry Creepy Tale na platformie GOG.com

66/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umów wydawniczych dot. gier: Reversi Pro, Minesweeper, Four in a Row i Tic Tac Toe na konsolę Nintendo Switch, Microsoft Xbox, Sony Playstation i PC.

70/2020
No Gravity Games SA
Zawarcie umowy wydawniczej dot. gry Master Spy na konsolę Nintendo Switch, Microsoft Xbox i Sony Playstation.


Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2020-10-06 23:50:41

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl