Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
BYTOM
Wyświetleń: 4982. Obserwuje: 6 osób.
Post: #1 
2008-07-18 10:52

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Intuicja?

Post: #2 
2008-07-18 11:09

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
sam sie nad tym zastanawiam no ale coz, tylko im pogratulowac, jesli Bytom probuje wzbić się do wartosci z poczatku miesiaca no to jeszcze spore wzrosty przed tą spolka

Post: #3 
2008-07-18 11:11

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Ciekawi mnie fakt tak wyraźnego wzrostu spółki podczas jednej sesji wczoraj.
Dzisiejszy dzień wydaje się być powtórką z rozrywki.

Z tym że nie znalazłem żadnych komunikatów ze spółki które mogłyby zachęcać do kupna jedynie wiadomość o dokupieniu akcji przez fundusz zamknięty Investors TFI.
Czyżby to było to ?

Post: #4 
2008-07-18 11:17

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
ja 2 dni temu czytałem o zbyciu akcji Bytom przez osobę z bodajże jej zarządu, wiec tym bardziej nie rozumiem skąd taki wzrost..

Post: #5 
2008-07-18 11:26

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
O inwestycjach też ni słychu ni widu..

Post: #6 
2008-07-18 11:39

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Właśnie doczytałem co nieco ....
http://www.pb.pl/Default2.aspx?ref=lastcomm&ArticleID=d9f80fe9-eaae-473e-9570-6d97a8b79ca1&readcomment=1
Ale przekręty robią ....

Post: #7 
2008-07-18 15:07

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Cały czas w górę..:O

Post: #8 
2008-07-22 22:09

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Ja kupiłem jak miał 1,54 po 2 dniach sprzedałem,ale jak zobaczyłem że to znowu rośnie to postanowiłem w to jeszcze raz zainwestować i ze 106 tys. zł zostało mi 104 tys. z roszem=poprostu bardzo niestabilna spółka :/ trzeba poprostu mieć wyczucie kiedy kupić a kiedy sprzedać

Post: #9 
2008-07-24 17:46

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Skąd tak spora część graczy wiedziała, że ta spółka sie nagle odbije i zacznie iść ostro w górę?

Post: #10 
2008-07-24 17:46

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
strasznie nie stabilna trzeba pilnowac tej spolki

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138156.0-0.50%10:55
WIG203656.3-0.61%11:10
WIG20 Fut3641.0-0.36%10:55
WIG20USD981.3-0.98%10:55
mWIG409670.7-0.46%10:55
sWIG8031165.8-0.24%10:55
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7558.5+0.03%11:00
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX24958.1-0.11%10:54
Ropa WTI75.3-1.62%11:10
Złoto4208.6+1.16%11:10
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26808+0.24%11:10
CHF/PLN4.61373+0.32%11:10
USD/PLN3.72485+0.39%11:10
EUR/USD1.14584-0.15%11:10
GBP/USD1.32224-0.08%11:10
USD/JPY161.721+0.27%11:10
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
GTC 2.60 11.59%
CLOUD 89.40 10.37%
MENNICA 41.30 7.27%
ALTA 1.70 6.92%
DIGITANET 275.00 5.36%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl