Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
Nagłówek strony
Wyświetleń: 3930. Obserwuje: 4 osób.
Post: #1 
2008-07-25 16:37

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Tylko Ty tak masz.

Post: #2 
2008-07-25 16:52

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1512
Shouty: 31789
17
poproszę screenshot, plus przeglądarka i jej wersja oraz jaki system? (może być poprzez zgłoś błąd)
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #3 
2008-07-25 17:52

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Korzstam z przeglądarki Internet Explorer 7 ,systemu Windows XP, moja rozdzielczość ekranu to 1024 na 768 px a tu są skriny:
czerwone koło to przesunięcie
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ff6125f6551d3981.html

zielone koło to sposób w który przesówam stronę w prawo
czerwone koło to przesunięcie
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4906a858c41b0cc3.html

Dodano 2008-07-25 17:53
[...]przesówam[...]

za to sora

Dodano 2008-07-25 18:18
Terz zauważyłem tak samo przesunięty mam dół strony od napisów "O nas" i "Współpraca"

Dodano 2008-07-25 18:20
[...]Terz[...]

miało być teraz ("a" zjadłem)

Post: #4 
2008-07-25 19:53

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
mdudi napisał:
Tylko Ty tak masz.


Jako że używam firefox'a nie mam takich problemów.
Rzeczywiście w IE 7 źle wyświetla stronę. Raz że się rozjeżdża a dwa wyrównuje całą stronę do lewej strony.
No niestety, przeglądarki różnie interpretują kod HTML/CSS i wychodzą później takie kwiatki.

Post: #5 
2008-07-25 20:25

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Jako że używam firefox'a nie mam takich problemów.
Racja wina Explorera otworzyłem w Operze jest ok

Dodano 2008-07-25 20:33
i sprawdziłem moziillą jest ok

Post: #6 
2008-07-25 21:57

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Weźcie sobie ściągnijcie mozille.. Te Explorery to jest syf.. Nawet reklam nie można usunąć. A w do firefoxa elegancka wtyczka adblock plus.

Post: #7 
2008-07-25 21:58

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1512
Shouty: 31789
17
internet explorer jest do @#$%... niestety nadal sporo osób z niego korzysta i go zachwala o-O.
dziękuje za screenshoty, zainstaluje ie7 i spróbuję zlokalizować problem.
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #8 
2008-07-26 12:24

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Czy nagłówek strony (tam gdzie jest napisane GraGiełdowa.pl - wortal ekonomiczny) ma być przesunięty w lewo i czy tylko ja tak mam?

Post: #9 
2008-07-26 12:24

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
PowerIsBack napisał:
Weźcie sobie ściągnijcie mozille..

Silvestris napisał:
internet explorer jest do @#$%...

Racja ściągnąłem Firefoxa jest o niebo lepszy, poza tym często widzę napis "Strona tworzona pod Mozillę Firefox"

Dodano 2008-07-26 12:26
ale opera jest do bani , tylko niektóre Adobe coś tam mi ni idą ale kit nie chce mi się od nowa ściągać włączam je w Explorerze

Dodano 2008-07-26 12:27
nie idą w mozilli

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134352.5-0.82%14:57
WIG203609.4-0.85%15:12
WIG20 Fut3564.0-0.86%14:57
WIG20USD982.2-1.10%14:57
mWIG409445.0-0.80%14:57
sWIG8031412.6-1.19%14:57
 Notowania Świat
US BlueChip50872.1+0.17%06-09
S&P500 Fut7352.5-0.54%15:02
Nikkei64179.3-1.89%8:45
DAX24318.2-0.47%14:57
Ropa WTI89.3+1.29%15:12
Złoto4156.1-2.43%15:12
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.24623+0.08%15:12
CHF/PLN4.60653+0.01%15:12
USD/PLN3.67560-0.04%15:12
EUR/USD1.15525+0.12%15:12
GBP/USD1.33942+0.18%15:12
USD/JPY160.430+0.05%15:12
Forum
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» GRAGIELDOWA.PL [4]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
» CREOTECH QUANTUM S.A - prośba o... [1]
» Prośba o usunięcie QRT [0][QRT]
» Realizacja zlecenia zakupu o... [0][ING]
Wzrosty Spadki Staty
VOXEL 118.20 -0.17%
COMP 93.90 -0.74%
FEERUM 16.45 -2.95%
MOSTALZAB 6.35 0.00%
LSISOFT 44.50 -3.68%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015