Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Komunikat przy sprzedaży zablokowanej spółki
Wyświetleń: 4044. Obserwuje: 1 osób.
Post: #1 
2021-05-19 11:19
Cena waloru: 2.58

goolliope

Posty: 7
Shouty: 0
0
Mam pewną ilość akcji ATLANTIS, która jest zablokowana przez administratora. Gdy wchodzę w zakładkę sprzedaży tych akcji wyskakuje mi komunikat o treści "Spółka nie spełnia warunków, które by pozwalały na handel jej akcjami!
Spółka zablokowana przez administratora.
Możesz jednakże ją sprzedać."
Zastanawia mnie ostatnie zdanie. W jaki sposób mogę ją sprzedać? Chciałbym się jej pozbyć.

Post: #2 
2021-05-19 14:11
Cena waloru: 2.46

Poloakis

Sugondese
Posty: 331
Shouty: 1956
1
Było robione CA na tej spółce.

https://gragieldowa.pl/forum/temat/3141/t/korporejt-ekszyn

Męcz Wierchuszkę żeby to posprzątała .
https://finance.yahoo.com/news/warren-buffett-sends-investors-382-090600160.html

Post: #3 
2021-05-20 15:11
Cena waloru: 2.48

goolliope

Posty: 7
Shouty: 0
0
Właśnie wiem że był resplit tylko ja za niego nie odpowiadam a mam zablokowaną kaskę w portfelu :p

Post: #4 
2021-05-20 16:58
Cena waloru: 2.48

Poloakis

Sugondese
Posty: 331
Shouty: 1956
1
napisał:
Właśnie wiem że był resplit tylko ja za niego nie odpowiadam a mam zablokowaną kaskę w portfelu :p


Jeszcze raz to napisz, bo na 100% to do mnie nie dotarło...
https://finance.yahoo.com/news/warren-buffett-sends-investors-382-090600160.html

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%17:09
WIG203553.7-2.49%17:09
WIG20 Fut3555.0-1.96%17:04
WIG20USD940.2-2.94%17:15
mWIG409428.4-1.28%17:09
sWIG8030751.0-0.97%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7412.1+0.63%18:11
Nasdaq10029472.3+0.43%18:10
Nikkei69175.0-0.88%8:45
DAX24716.2-0.71%17:30
Ropa WTI70.4-3.81%18:11
Złoto4004.1-2.58%18:11
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.29154+0.20%18:11
CHF/PLN4.65373+0.15%18:11
USD/PLN3.78000+0.47%18:11
EUR/USD1.13533-0.27%18:11
GBP/USD1.31642-0.28%18:11
USD/JPY161.726+0.12%18:11
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl