Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
Raport za II 2021
Wyświetleń: 2712. Obserwuje: 0 osób.
Post: #1 
2021-08-13 13:01
Cena waloru: 1.76

kamilk

Posty: 2
Shouty: 0
0
W drugim kwartale 2021 roku Grupa VERBICOM S.A. zanotowała w porównaniu do roku poprzedniego prawie dwukrotny wzrost przychodów z kwoty 6.636 mln zł do kwoty 11.402 mln zł. Jednym z efektów tego wzrostu przychodów jest osiągnięty przez Grupę zysk z działalności gospodarczej, który wyniósł 1.105,4 tys. zł, co jest bardzo pozytywną zmianą w stosunku do drugiego kwartału 2020 roku, w którym to wartość ta była ujemna i wyniosła -12,6 tys. zł.SPRAWOZDANIE FINANSOWE
Przychody ze sprzedaży
11 403
+71.81% r/r
Zysk operacyjny (EBIT)
1 008
+1525.81% r/r
Zysk przed opodatkowaniem
885
+1312.33% r/r
Zysk netto
944
+1325.97% r/r
Aktywa razem
34 289
+16.49% r/r
Kapitał własny akcjonariuszy jednostki dominującej
13 779
+4.74% r/r
raport 2021/Q2, dane w tys. PLN
zobacz raport »


Dodano 2021-11-23 12:12
SPRAWOZDANIE FINANSOWE

Przychody ze sprzedaży 12 367 +146.94% r/r
Zysk operacyjny (EBIT) 1 411 +279.52% r/r
Zysk przed opodatkowaniem 1 085 +248.43% r/r
Zysk netto 1 047 +246.43% r/r
Aktywa razem 38 852 +51.41% r/r
Kapitał własny akcjonariuszy jednostki dominującej 14 819 +24.21% r/rKapitalizacja 12.8 mln
C/Z (ttm) 5.13
EPS (ttm) 0.310

Dodano 2021-12-26 13:36
wszystkie sygnały techniczne mocne kupuj !

Dodano 2022-01-12 12:48
Ładne wybicie na papierze się szykuje !

Dodano 2022-02-12 10:53
Zarząd Verbicom S.A. z siedzibą w Poznaniu informuje, że jednostkowe i skonsolidowane raporty okresowe w roku obrotowym 2022 będą przekazywane w następujących terminach:
- za IV kw. 2021r. - dnia 14 lutego 2022r.
Ładnie się papier zachowuje !

Dodano 2022-05-08 13:51
: Otrzymanie istotnego zamówienia przez spółkę zależną
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Spółki Verbicom S.A. z siedzibą w Poznaniu ("Spółka", "Emitent) informuje, iż dnia 5 maja 2022 roku zarząd spółki zależnej od Emitenta, tj. spółki Versim S.A., otrzymał zamówienie od jednej z firm teleinformatycznych.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego firmy Extreme Networks dla klienta będącego jednostką samorządową na terenie Polski. Zakres zamówienia obejmuje zaawansowane przełączniki sieciowe, punkty dostępowe, aplikacje oraz serwis.
Wartość przyjętego do realizacji zamówienia wyrażona jest w USD i przy obecnym kursie tej waluty wynosi około 1150 tys. zł netto. Termin realizacji zamówienia to IV kwartał 2022 roku.

Dodano 2022-05-08 14:43
https://www.biznesradar.pl/notowania/VERBICOM#1d_lin_lin
Aktualne wskaźniki i profil spółki na biznesradar. Najtaniej wyceniona spółka INFO na NC , rentowna, płacąca regularnie dywidendę. Problemem jest niski FF jak i płynność , ale tu. nie ma drukowania akcji , emisji, sprzedaży przez właścicieli. Można dodać do portfela jak stabilna spółkę , której aktualna wartość C/WK 0.88 i C/Z 4.68. W ostatnim czasie , ktoś zaczyna delikatnie akcje ... , zobaczymy co z tego będzie !Oferowane przez Verbicom rozwiązania bazują na produktach światowych liderów. Dzięki temu zapewniamy najwyższą jakość i innowacyjność naszych rozwiązań.

Do grona naszych kluczowych dostawców należą:

UNIFY
EXTREME Networks
GIGASET
Siemens Building Technologies
Alcatel Lucent
Narzędzia MDM oraz FAMOC

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2022-05-08 15:10:09

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl