Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
prośba o usunięcie
Wyświetleń: 4184. Obserwuje: 1 osób.
Post: #1 
2021-08-26 15:53
Cena waloru: 0.55

reico

Rakoniewice
Posty: 18
Shouty: 162
0
Można tą spółkę wyczyścić z portfela, bo wisi potrzebnie tylko i nie ma jak się tego pozbyć?!
Warto myśleć o przyszłości, spędzisz w niej resztę życia.

Post: #2 
2021-08-31 10:23
Cena waloru: 0.55

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1522
Shouty: 31895
18
dodana wyprzedaż po PKC - po 0.55 - kursie wykupu
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG157362.6-0.50%10-23
WIG204167.1-0.62%10-23
WIG20 Fut4189.0-0.90%10-23
WIG20USD1060.6-1.21%10-23
mWIG4010674.1-0.05%10-23
sWIG8030159.6-0.38%10-23
 Notowania Świat
US Blue Chip52245.0-1.19%10-23
Nasdaq10028957.5-0.00%10-23
Nikkei62693.2-0.34%10-23
DAX25181.7-0.75%10-23
Ropa WTI103.3+3.82%10-23
Złoto3999.4-0.62%10-23
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.40172+0.58%10-23
CHF/PLN4.76492+0.24%10-23
USD/PLN3.93181+0.78%10-23
EUR/USD1.11945-0.21%10-23
GBP/USD1.33716-0.19%10-23
USD/JPY156.841+0.03%10-23
Forum
» nazwa spolki AUX [2][AUX_]
» Zmiana nazwy spółki [4][SPL]
» CRQUANTUM [1]
» Kolejkowo (KLK) [1][KFL]
» Gra - dywidendy 2014 [13]
» zmiana nazwy na MultiQure [0][PUR]
» Dywidenda apator [0][APT]
» Dywidenda Seko [0][SEK]
» Dywidenda Izostal [0][IZS]
» MS 2022 - nagrody [4]
Wzrosty Spadki Staty
HERCULES 2.06 16.38%
EUROHOLD 9.00 12.50%
SOPHARMA 14.45 12.45%
SIMFABRIC 1.35 7.12%
ACTION 49.10 5.48%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl