Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Optymistycznie...
Wyświetleń: 3885. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2021-09-09 08:05

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Madkom dziś zrobi furorę, ale teraz to już po ptakach kto nie wziął ten trąba...
MADKOM: https://prnt.sc/1rlfrg5

Kolejne 3 spółki warte uwagi, które mam na tacy to:
CBD: https://prnt.sc/1rlfiv3

3RG: https://prnt.sc/1rlfp94

No i VISTAL, który wraca do łask: https://prnt.sc/1rlg01z

W razie problemów ze zrozumieniem wykresów służę pomocą.

P.s. Panie Silv zrób Pan te wykresy widocznymi jak możesz. Dziękuję!

Edytowany 3 raz-y, ostatni raz: 2021-09-09 10:51:45
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #2 
2021-09-09 08:10

Poloakis

Sugondese
Posty: 331
Shouty: 1956
1
Bardzo optymistycznie.

Coś mi generalnie brzydko pachnie na rynkach.
Osobiście widzę dużą korektę w najbliższym czasie. :P
https://finance.yahoo.com/news/warren-buffett-sends-investors-382-090600160.html

Post: #3 
2021-09-09 08:15

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
No to stoimy w opozycji co do realiów rynkowych... Według mnie będzie jeszcze potężna euforia -taka, że nawet żule spod żabki będą zbierać na akcje a nie na wino. Jak już wszyscy będą inwestorami to cyk stopy w górę i boooomba w dół. :D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #4 
2021-09-09 08:58

Shylock

Gdynia/Berlin
Posty: 22
Shouty: 598
0
Bessa nadchodzi, Inflancja zaczyna byc coraz wieksza, doskwiera nie tylko malych ale tez duzych(Niemcy). W Pazdzierniku zeszego roku niemiecki Stern pisal, ze za Covid -19 zaplacimy z kazdego euro -20 centow !!! Czyli ze 100 e bedziemy mogli kupic to co za 80e. To wystarczy przemonozyc x 4 i macie odp jak to bedzie w Polsce...
Who dares wins

Post: #5 
2021-09-09 10:18

karomann

Warszawa
Posty: 65
Shouty: 731
0
Szczyt PMI https://10-procent-rocznie.blogspot.com/2021/09/pmi-poczatek-bessy.html

Szerokość rynku jest kiepska https://10-procent-rocznie.blogspot.com/2021/08/wazny-wskaznik-nh-nl-ostrzega-przed.html

Z punktu widzenia cykli gospodarczych jesteśmy już grubo poza tzw. ćwiartką akcyjną https://www.f-trust.pl/komentarze-specjalistow-f-trust/barometr-gospodarczy-sierpien-2021

Ale skoro rośnie to i tak jestem prawie pod 100% w akcje zapakowany :D Tyle że mam trochę więcej trupów z NC, które powinny być w miarę odporne na krach, trochę WIG20, który powinien zacząć spadać chwilę później niż maluchy, oraz w IT, co do którego liczę, że będzie gwiazdą kolejnej bessy tak jak gaming przy poprzedniej bessie ze względu na silne procesy cyfryzacyjne.

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2021-09-09 10:20:17

Post: #6 
2021-09-10 12:17

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Wy tu gadu gadu a CBD idzie jak burza!!
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134173.7-2.40%15:20
WIG203540.7-2.85%15:35
WIG20 Fut3523.0-2.84%15:20
WIG20USD935.0-3.47%15:20
mWIG409370.5-1.89%15:20
sWIG8030689.4-1.17%15:20
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.29042+0.18%15:35
CHF/PLN4.65555+0.19%15:35
USD/PLN3.78394+0.58%15:35
EUR/USD1.13385-0.40%15:35
GBP/USD1.31597-0.32%15:35
USD/JPY161.722+0.12%15:35
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.65 18.75%
VIGOSYS 538.00 6.32%
TRANSPOL 12.80 5.79%
CASPAR 5.95 5.31%
ARTIFEX 23.50 5.15%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl