Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Gdzie jest kasa !! ???
Wyświetleń: 4289. Obserwuje: 1 osób.
Post: #1 
2021-09-12 13:07
Cena waloru: 51.92

ntgr

Posty: 3
Shouty: 0
0
po resplicie z 1,4 mln mam 66k
kupilem to po 0.24 pln'a - zrobila mi się cena zakupu 5,24 ! a gdzie kapitał ?

screen
https://photos.app.goo.gl/zdZNEPKggP8PuEAM7

wytłumaczcie bo czegoś tu kompletnie nie rozumiem

GDZIE JEST KASA

Przykład resplitu:

Dla ułatwienia założymy, że akcje spółki „XYZ” scaliły się w stosunku 2:1

Przed resplitem inwestor posiadał w swoim portfelu 2000 akcji o wartości nominalnej 10 zł za jedną akcję. Jak łatwo policzyć łączna wartość jego portfela wynosiła więc 20.000 zł.

Po dokonaniu scalenia w stosunku 2:1 w portfelu inwestora znajdzie się 1000 akcji, po cenie 20 zł za jedną. Łączna wartość portfela nie ulegnie zaś zmianie i nadal będzie wynosiła 20.000 zł.


- ktoś coś ?

Post: #2 
2021-09-12 14:56
Cena waloru: 51.92

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1516
Shouty: 31820
17
Wartośc Twojego portfela wróciła do prawidłowej,
masz spółkę która miała resplit (czyli scalenie akcji) który był ostatnio przezemnie wykonany.
nie zauważyłeś że jakiś czas temu znikąd otrzymałeś za free milion?

zmiana ceny z 0.24 na 5.24 była właśnie spowodowana resplitem, kilka dni temu dostosowałem ilość akcji do prawidłowej wg nowej ceny (czyli jeśli dobrze pamiętam - zmniejszyła się ona 22 krotnie).

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2021-09-12 14:57:41
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #3 
2021-09-12 18:04
Cena waloru: 51.92

ntgr

Posty: 3
Shouty: 0
0
napisał:
zmiana ceny z 0.24 na 5.24 była właśnie spowodowana resplitem, kilka dni temu dostosowałem ilość akcji do prawidłowej wg nowej ceny (czyli jeśli dobrze pamiętam - zmniejszyła się ona 22 krotnie).


a ja tak się cieszyłem że wreszcie zarobiłem coś na groszówkach.
- dziękuję Ci za rozwianie wątpliwości.
- wlatując tu raz na czas - mocno się zdziwiłem - ale jak miło.
a tu była bańka niema bańki

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2021-09-12 18:07:43

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134136.7-2.42%15:25
WIG203535.1-3.00%15:40
WIG20 Fut3524.0-2.81%15:25
WIG20USD935.1-3.47%15:25
mWIG409373.4-1.86%15:25
sWIG8030715.4-1.09%15:25
 Notowania Świat
US LargeCap7391.2+0.35%15:40
Nasdaq10029418.2+0.24%15:40
Nikkei69175.0-0.88%8:45
DAX24608.4-1.15%15:25
Ropa WTI70.0-4.33%15:40
Złoto4004.3-2.58%15:40
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28941+0.15%15:40
CHF/PLN4.65544+0.19%15:40
USD/PLN3.78292+0.55%15:40
EUR/USD1.13389-0.39%15:40
GBP/USD1.31580-0.33%15:40
USD/JPY161.725+0.12%15:40
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.65 18.75%
VIGOSYS 536.00 5.93%
CASPAR 5.95 5.31%
ARTIFEX 23.50 5.15%
RENDER 78.80 5.07%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl