Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
W poszukiwaniu Okazji
Wyświetleń: 7437. Obserwuje: 5 osób.
Post: #1 
2022-03-06 20:06

Adrianomilano

PL
Posty: 93
Shouty: 9789
4
1.KGHM pomimo spadku na szerokim rynku kurs ładnie się utrzymał Miedź obecnie jest na ATH i raczej spadków w najbliższym czasie nie ma się co spodziewać, gdyby jeszcze srebro się wyrwało to może i KGHM na ATH to jest czas surowców długo wyczekiwany cel pierwszy 200zł
może po 160-165 jeszcze będzie można kupić

2. JSW cel nr 1 to 100zł jeśli obecna cena węgla się utrzyma to wyniki wyrwą z butów, że tak powiem, zmienił się sentyment do czarnego złota już nie jest takie BEEE https://www.money.pl/gospodarka/wszystko-sie-zmienilo-timmermans-o-weglu-jako-alternatywie-dla-rosyjskiego-gazu-m-in-dla-polski-6743552510093920a.html
Nasi głupcy niestety zburzyli elektrownię w Ostrołęce... ale cóż kto tam Myśli długoterminowo... Myśleli, że cały czas gaz będzie po taniości

3. Pekao nie wiem do ilu może spaść liczę, że gdzieś w rejon 60-80zł i można będzie zbierać pod dywidendę, równie dobrze może być ING, PKOBP po 25zł
Millenium po 4zł nie wiem czy do takich wartości dojdzie ale myślę, że po takich cenach będzie okazja

4. 11Bit tutaj perspektywa co najmniej dwuletnia na krótszy okres to raczej nie ma co podchodzić nie wiem do jakiej wartości może spaść w razie nawrotu czy kontynuacji paniki zakładam 450 i ewentualne uśrednianie

5.Pzu gdyby spadło na 20zł no to cóż chyba nie muszę mówić od 25zł zaczynam

6.GPW Plan jest prosty miedzy 25-35zł jest tanio miedzy 45-50 jest drogo

7. Atal 4,5zl dywidendy przy obecnym kursie ponad 10% myślę, że spokojnie do 60 można dobić obecnie jest delikatnie niedoszacowanie


Czekam na jakieś ciekawe propozycje od Was, może coś ciekawego uda się nam wyłuskać
co jakiś czas będę edytował i uzupełniał info




Edytowany 3 raz-y, ostatni raz: 2022-03-21 11:56:41
Powoli...

Post: #2 
2022-03-08 09:46

DeKon

Biała Podlaska
Posty: 37
Shouty: 199
0
Co do Pkobp to "chyba" już był dołek. Tak czy siak ja zatankowałem po 33.

Post: #3 
2022-03-21 08:50

Adrianomilano

PL
Posty: 93
Shouty: 9789
4
Dobra cena ja się trochę za nisko ustawiłem
Powoli...

Post: #4 
2022-03-21 09:13

koladzio

Kraków
Posty: 23
Shouty: 4989
0
Ja dodam, że jak 11B zrealizuje to co mają w planach do 2025 to cały czas jest tanio. Wszystko poniżej 500 można kupować i raczej mniej niż 450 nie będzie. Póki co papier w stylu kupić, zakopać, zapomnieć a potem tylko patrzeć z niedowierzaniem na stan portfela

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134162.6-2.40%15:29
WIG203531.8-3.09%15:44
WIG20 Fut3525.0-2.79%15:29
WIG20USD935.8-3.39%15:29
mWIG409373.2-1.86%15:29
sWIG8030687.6-1.17%15:29
 Notowania Świat
US LargeCap7380.3+0.20%15:44
Nasdaq10029326.2-0.07%15:43
Nikkei69175.0-0.88%8:45
DAX24632.1-1.05%15:29
Ropa WTI70.0-4.41%15:44
Złoto4009.8-2.44%15:44
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28907+0.14%15:44
CHF/PLN4.65532+0.19%15:44
USD/PLN3.78245+0.54%15:44
EUR/USD1.13394-0.39%15:44
GBP/USD1.31606-0.31%15:44
USD/JPY161.716+0.11%15:44
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.65 18.75%
TRANSPOL 13.00 7.44%
VIGOSYS 536.00 5.93%
CASPAR 5.95 5.31%
ARTIFEX 23.50 5.15%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl