Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
Dywidenda hahaha
Wyświetleń: 935. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2022-07-08 00:15
Cena waloru: 19.90

kasik2

Posty: 1
Shouty: 0
0
Hejka . Coś hojna ta spółka Wittchen, hm... Kwota 44623 zł dywidendy za akcję??? Kogoś chyba mocno poniosło. Moje konto skoczyło w ciągu dnia o kilka tysięcy w górę w rankigu. No ale to chyba niezbyt uczciwie xD

Post: #2 
2022-07-08 00:43
Cena waloru: 19.90

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1393
Shouty: 29803
0
ehhhhhhh....., gotówka cofnięta,
rano sprawdzę czy wszystko się zgadza, jeśli tak to wieczorem będzie wykonana ponownie dywidenda, już z poprawną wartością 3.03 na akcję
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #3 
2022-07-08 18:15
Cena waloru: 19.90

Poloakis

Sugondese
Posty: 329
Shouty: 1942
1
Kot Ci przebieg po klawiaturze, jak to wprowadzałeś? :D
https://bit.ly/IqT6zt

Post: #4 
2022-07-08 22:27
Cena waloru: 19.90

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1393
Shouty: 29803
0
Zlepek ślepoty starczej, pośpiechu i przygotowania hurtem danych w libra calc, pomyliłem kolumnę daty z wartością i przekonwertował na liczbę - zamiast 3.03 to ~44000 wkleiłem.
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl