Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
Nowości w finventur
Wyświetleń: 1063. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2022-07-20 13:38
Cena waloru: 0.39

hektor

Posty: 3
Shouty: 0
-1
FIV to spółka wysokiego ryzyka z możliwym bardzo wysokim zwrotem.

Najnowszą wiadomością jest oświadczenie prezesa z dnia 15.07, objaśniające aktualną sytuację w spółce, można je przeczytać tutaj: https://fintechventures.pl/news-and-media/

Głównym aktywem spółki jest spoko.app, aplikacja fintech rozwijająca się w oszałamiającym tempie.

Zapraszam do analizy sytuacji spółki.

Post: #2 
2022-07-20 14:15
Cena waloru: 0.39

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1393
Shouty: 29803
0
knf i prokuratura przypadkiem na nich nie siedzą?
i "spółka wysokiego ryzyka" to chyba spore niedopowiedzenie - raczej spółka o krok od losu np krezusa, czy regnona i setek innych.
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #3 
2022-07-20 15:45
Cena waloru: 0.39

hektor

Posty: 3
Shouty: 0
-1
Poszło zgłoszenie do knf o podejrzeniu manipulacji kursem, zlecenia po 200 sztuk które blokują wzrost kursu. Było ostatnio sporo paniki wywołanej między innymi przez brak informacji ze spółki, ale z tego co wiem prokuratura ma nich nie siedzi, chodź co poniektórzy już chcieli zgłaszać.

Nie przesadzajmy z tym losem krezusa, raz że spółka dostanie do końca roku 30mln zł za IGS, dwa inwestorzy ze Szwecji wprowadzą niedlugo akcje serii D po 1.63zl. Więc jestem dobrej myśli. Ale duże ryzyko.

Post: #4 
2022-07-21 14:15
Cena waloru: 0.38

Anonim17PL

Posty: 1
Shouty: 27
0
"Wszędzie 'dobrze' ale najlepiej to w domu." - Mamy GPW? Mamy.
A jak ktoś szuka mocniejszych wrażeń to niech wyjedzie na szparagi do Niemiec (DAX) albo do Ameryki.

Hehe :D

Post: #5 
2022-08-08 13:04
Cena waloru: 0.39

Zamer12

Posty: 12
Shouty: 0
0
Zainteresowaliście mnie tematem, musze się bardziej przyjrzeć tej spółce i coś poczytać. Może jednak warto zaryzykować?
__________________
https://lavaro.pl/pl/p/-Posciel-z-bawelny-160x200-3593-a-Holland-Na-Prezent-Stay-with-Me/4906

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2022-10-18 09:35:38

Post: #6 
2022-08-12 10:55
Cena waloru: 0.34

hektor

Posty: 3
Shouty: 0
-1
Wjechał raport okresowy za II kwartał 2022

Emitent zamknął II kwartał 2022 roku zyskiem na poziomie 21 145 916,71 zł co oznacza znaczne
polepszenie względem II kwartału 2021 roku, kiedy spółka zanotowała stratę na poziomie 1 058 279,74 zł.
Zobowiązania Spółki wzrosły do kwoty 7 203 476,64 zł w II kwartale2022 roku wobec 5 601 393,06 zł na
koniec II kwartału 2021 roku. Istotnie wzrosły kapitały własne, na koniec II kwartału 2022 wynosiły
64 207 839,68 zł dla porównania na koniec II kwartału 2021 roku wynosiły 48 922 400,42 zł.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl