Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
Wstrzymanie handlu na Lotos
Wyświetleń: 1000. Obserwuje: 1 osób.
Post: #1 
2022-07-28 23:30
Cena waloru: 79.00

apntpn

Posty: 6
Shouty: 0
0
Jeśli ktoś ma to co dalej z akcjami Lotosu w Grze Giełdowej

Post: #2 
2022-07-29 05:07
Cena waloru: 79.00

Adrianomilano

PL
Posty: 87
Shouty: 7931
4
Będą zamienione na orlen zgodnie z parytetem wymiany
Powoli...

Post: #3 
2022-07-29 14:42
Cena waloru: 79.00

apntpn

Posty: 6
Shouty: 0
0
Dzięki, ale czy w Grze Giełdowej również?

Post: #4 
2022-07-29 15:48
Cena waloru: 79.00

Adrianomilano

PL
Posty: 87
Shouty: 7931
4
Tak, ale kiedy to nastąpi to nie wiem
Powoli...

Post: #5 
2022-07-29 20:11
Cena waloru: 79.00

apntpn

Posty: 6
Shouty: 0
0
Dzięki

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl