Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
Dywidendy
Wyświetleń: 1319. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2022-08-16 22:01

krowapawelkot

Posty: 1
Shouty: 1
0
Czy tutaj są wypłacane dywidendy czy nie ?

Post: #2 
2022-08-17 10:43

Adrianomilano

PL
Posty: 87
Shouty: 7931
4
Są wypłacane tylko z delikatnym opóźnieniem.
Powoli...

Post: #3 
2022-09-09 12:32

Zamer12

Posty: 12
Shouty: 0
0
Delikatnym - to znaczy z jakim opóźnieniem?

___________________________
https://sklep.magiakamieni.pl/115-labradoryt

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2022-10-12 13:41:43

Post: #4 
2022-09-09 12:42

Adrianomilano

PL
Posty: 87
Shouty: 7931
4
Różnie czasami klika dni, a czasami kilka miesięcy ostatnio coś było wypłacane.


Tutaj można zgłaszać dywidendy

https://gragieldowa.pl/spolka_zgloszenia/



Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2022-09-09 12:45:39
Powoli...

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl