Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
perła
Wyświetleń: 1094. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2022-08-19 10:54
Cena waloru: 0.21

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
witam myslem ze powinniscie kupic 4mass bo ta spolka ma dobra przyszlos i bedzie tu niedlugo rakieta akltualnie nastenpuje akumulacja papieru przez grubych

Dodano 2022-08-19 10:58
tak dobrze mowisz koles tez gdzies slyszalem ze tu niedlugo bedzie goraca ja juz mam swoj pakiet i trzymam do 100 zlotych to jak kradziez na tej spolce

Dodano 2022-08-19 11:50
kupilem swoj pakiet dzieki za polecenie pozdrawiam

Post: #2 
2022-09-09 12:30
Cena waloru: 0.20

Zamer12

Posty: 12
Shouty: 0
0
Zainteresowaliście mnie tymi informacjami, może i ja w nią zainwestuję
__________________
https://duzylolek.pl/t-shirty-koszulki-odziez-3xl-8xl-meskie

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2022-10-18 09:32:17

Post: #3 
2022-10-14 10:29
Cena waloru: 0.18

netman

Posty: 2
Shouty: 0
0
To teraz nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość...
Rozsiąść się wygodnie, a najlepiej kupić sobie fotel prezesa!
Zainteresowanych takim wygodnym siedzeniem odsyłam do sklepu https://www.nowoczesnedekoracjedodomu.pl/fotel-prezesa-c501%20fotel
Myślę, że obecnych czasach inwestowanie w akcje spółek niszowych może mieć sens i miejmy nadzieję że kiedyś zaprocentuje zyskiem a nie tylko kacem


Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2022-10-14 10:30:47

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl