Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
dziwne zlecenie
Wyświetleń: 659. Obserwuje: 1 osób.
Post: #1 
2022-11-04 21:13
Cena waloru: 63.00

MarekMiszcz

Posty: 18
Shouty: 31
1
Na moim głównym portfelu mam w historii zakup:

Spółka Ilość Rodzaj Cena Data Otwarcia Data Zam
PKNORLEN 316 KUPNO 4.74 2022-10-16 11:14 2022-10-18 13:10

To chyba jakiś błąd.

Post: #2 
2022-11-04 21:31
Cena waloru: 63.00

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1393
Shouty: 29803
0
Możesz doprecyzować na czym polega błąd?
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #3 
2022-11-05 02:09
Cena waloru: 63.00

MarekMiszcz

Posty: 18
Shouty: 31
1
Ok, chyba wiem o co chodzi.
Dziwiła mnie cena po której kupiono akcje PKNORLEN.
Ta transakcja to pewnie zakup PGNiG 18 październikia, a po konwersji PGN -> PKN w historii widać to jako PKNORLEN.
Można zamknąć wątek.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl