Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
pgnig -> PKN ORLEN
Wyświetleń: 411. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2022-11-21 13:50
Cena waloru: 62.76

martynazolna

Posty: 1
Shouty: 0
0
30 października dodałam zlecenie na 3100 akcji PGNIG (cena:5,1 za akcje). W portfelu pokazuje mi ze posiadam w portfelu 1382 akcji PKN Orlen kupionych po cenie 57,1 (za ktore zaplacilam jedynie 17400). Czy jest to błąd czy normalne następstwo fuzji Orlenu i PGNIG?

Proszę o pomoc w zrozumieniu, jestem początkująca.

Post: #2 
2022-11-21 14:39
Cena waloru: 62.98

AAAron94

Posty: 2
Shouty: 0
0
PGNIG i PKN Orlen to teraz jedna spółka PGNIG zostało przejęte przez PKN Orlen.

Post: #3 
2022-11-21 16:30
Cena waloru: 61.80

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1393
Shouty: 29803
0
ze względu na to jak w grze działa łączenie spółek - cała historia z pgnig jest przepisywana na pknorlen - co może powodować pokazywanie się "błędnych" danych i przez to źle wyliczać średnią.
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #4 
2022-11-24 15:50
Cena waloru: 62.98

Margaretka777

Posty: 12
Shouty: 0
-1
Żałuje, ze nie kupiłam jak spadał

Post: #5 
2022-11-24 17:28
Cena waloru: 64.04

AAAron94

Posty: 2
Shouty: 0
0
Kwestia wprawy, polecam poczytać książki o inwestowaniu i jak działa rynek surowców + bankowość bardzo pomogą

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl