Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
Spółka zmieniła nazwę
Wyświetleń: 6748. Obserwuje: 1 osób.
Post: #1 
2023-01-29 20:02
Cena waloru: 3.05

studencina

podkarpacie
Posty: 521
Shouty: 59972
3
Cześć Wam,
Silv, jakoś nie mogłem do Ciebie wysłać wiadomości priv więc piszę tutaj.
Spółka IALBGR zmieniła nazwę na SATIS. Spółki nie mogę się pozbyć z portfela. Proszę o interwencję i pomoc w zmianie.

Link na potwierdzenie :

https://www.stockwatch.pl/komunikaty-spolek/ialbgr,informacja-o-w-sprawie-nazwy-skroconej-emiten-2021-04-28,espi,20210428_214922_0000217493
... robię wszystko, żeby nic nie robić ....

Post: #2 
2023-01-29 22:11
Cena waloru: 3.05

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1522
Shouty: 31886
18
zmienione
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG160221.6+1.03%10-16
WIG204247.2+0.92%10-16
WIG20 Fut4272.0+0.92%10-16
WIG20USD1094.2+1.38%10-16
mWIG4010827.0+1.47%10-16
sWIG8030863.6+0.90%10-16
 Notowania Świat
US Blue Chip51954.0-0.45%10-16
Nasdaq10029187.5-2.50%10-16
Nikkei65324.3+1.39%10-16
DAX25622.6+0.95%10-16
Ropa WTI101.4+3.51%10-16
Złoto4168.9-0.05%10-16
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.37020+0.05%10-16
CHF/PLN4.71953+0.24%10-16
USD/PLN3.88856-0.12%10-16
EUR/USD1.12393+0.18%10-16
GBP/USD1.33299+0.44%10-16
USD/JPY157.988-0.01%10-16
Forum
» Zmiana nazwy spółki [4][SPL]
» CRQUANTUM [1]
» Kolejkowo (KLK) [1][KFL]
» nazwa spolki AUX [0][AUX_]
» Gra - dywidendy 2014 [13]
» zmiana nazwy na MultiQure [0][PUR]
» Dywidenda apator [0][APT]
» Dywidenda Seko [0][SEK]
» Dywidenda Izostal [0][IZS]
» MS 2022 - nagrody [4]
Wzrosty Spadki Staty
JRHOLDING 4.91 25.90%
CASPAR 11.80 15.69%
IMPERA 1.70 13.33%
POINTGROUP 2.14 10.03%
KRVITAMIN 12.45 9.21%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl