Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
Bank UBS przejmuje Credit Suisse
Wyświetleń: 13716. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2023-03-19 21:16

Adrianomilano

PL
Posty: 93
Shouty: 10077
4
Rząd pokryje straty w wyniku przejęcia, który następny w kolejce?

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Koniec-Credit-Suisse-Bank-UBS-przejmie-swojego-konkurenta-wartosc-transakcji-moze-przekroczyc-3-mld-dol-8507864.html

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2023-03-19 21:27:56
Powoli...

Post: #2 
2023-03-27 20:49

Szpajder

PL
Posty: 2
Shouty: 0
0
Sytuacja banków jest odmienna aniżeli w 2008 roku. Rzekomy kryzys bankowy jest rozdmuchany moim zdaniem. Jednak... co do zasady - gó...ane banki powinny zbankrutować/upaść. To normalna kolei rzeczy.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG160221.6+1.03%10-16
WIG204247.2+0.92%10-16
WIG20 Fut4272.0+0.92%10-16
WIG20USD1094.2+1.38%10-16
mWIG4010827.0+1.47%10-16
sWIG8030863.6+0.90%10-16
 Notowania Świat
US Blue Chip51954.0-0.45%10-16
Nasdaq10029187.5-2.50%10-16
Nikkei65324.3+1.39%10-16
DAX25622.6+0.95%10-16
Ropa WTI101.4+3.51%10-16
Złoto4168.9-0.05%10-16
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.37020+0.05%10-16
CHF/PLN4.71953+0.24%10-16
USD/PLN3.88856-0.12%10-16
EUR/USD1.12393+0.18%10-16
GBP/USD1.33299+0.44%10-16
USD/JPY157.988-0.01%10-16
Forum
» Zmiana nazwy spółki [4][SPL]
» CRQUANTUM [1]
» Kolejkowo (KLK) [1][KFL]
» nazwa spolki AUX [0][AUX_]
» Gra - dywidendy 2014 [13]
» zmiana nazwy na MultiQure [0][PUR]
» Dywidenda apator [0][APT]
» Dywidenda Seko [0][SEK]
» Dywidenda Izostal [0][IZS]
» MS 2022 - nagrody [4]
Wzrosty Spadki Staty
JRHOLDING 4.91 25.90%
CASPAR 11.80 15.69%
IMPERA 1.70 13.33%
POINTGROUP 2.14 10.03%
KRVITAMIN 12.45 9.21%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl