Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
###Prośba o dodanie E-shopping Group S.A.###
Wyświetleń: 825. Obserwuje: 1 osób.
Post: #1 
2023-05-04 02:29

kamaro

Posty: 12
Shouty: 0
0
Witam,

Bardzo proszę o dodanie E-shopping Group S.A. do wykazu spółek objętych pełnym arkuszem zleceń.

Z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Dodano 2023-05-12 02:48
Będzie coś z tego dodania?

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2023-05-12 02:48:18

Post: #2 
2023-05-12 10:19

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1422
Shouty: 30417
7
zmienione, to nie jest nowa spółka tylko zmiana nazwy z etna software
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #3 
2023-05-16 14:48

kamaro

Posty: 12
Shouty: 0
0
Wiem, ok. Dziękuję.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG64788.0+1.75%05-26
WIG201984.1+2.21%05-26
WIG20 Fut1998.0+2.30%05-26
WIG20USD469.1+1.46%05-26
mWIG404685.2+0.90%05-26
sWIG8021368.8+0.44%05-26
 Notowania Świat
Dow33093.3+1.00%05-26
Nasdaq12975.7+2.19%05-26
Nikkei30916.3+0.37%05-26
DAX15984.0+1.20%05-26
Ropa WTI72.7+1.17%05-26
Złoto1947.6+0.35%05-26
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.53139+0.61%05-26
CHF/PLN4.66670+0.68%05-26
USD/PLN4.22318+0.60%05-26
EUR/USD1.07298+0.01%05-26
GBP/USD1.23519+0.24%05-26
USD/JPY140.570+0.36%05-26
Forum
» 2100% zysku - MINIMUM! [30][MRC]
» OVI oraz IVO [2][OK1012]
» zejście z giełdy [0][CNT]
» Dodanie Vercom [1]
» błąd przy dywidendzie [6][GTN]
» Literatura giełdowa [109]
» Prośba o usunięcie URSUS [1][URS]
» ###Prośba o dodanie E-shopping... [2]
» Dzleczego nie można kupić... [2][IRL]
» Bank UBS przejmuje Credit Suisse... [2]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl