Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Problem z zawarciem tranzakcji
Wyświetleń: 4953. Obserwuje: 5 osób.
Post: #1 
2008-08-24 12:21

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
kto powie o co chodzi z Limit ceny:
PKC ??

Post: #2 
2008-08-24 23:41

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Limit ceny PKC to nic innego jak kupowanie akcji po cenie akutalenj, czyli jak np. Bioton jest po 0.38 groszy i kupujesz 1000 akcji PKC to nie oznacza ze kupisz ja po 38 gr tlyko po tyle ile sie kurs zmieni czyli jak podskoczy o grosz to kupisz po 39 groszy jak podskoczy o 10gr to kupisz po 48gr. Tak wiec nie oplaca sie w spolkach groszowych brac PKC:P najlepiej ustalac limit ceny by miec wieksze zyski a nie zeby kurs sam decydowal po ile kupujesz dana akcje.

Post: #3 
2008-08-25 08:34

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
dokładnie- właśnie próbuje kupić PKC cciint i nic. wyskakuje mi dokładnie to: nieprawidłowa ilosc, ujemna, lub zbyt duża - limit 1 - 9.999.999 przy jednej transakcji

Post: #4 
2008-08-26 21:42

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Moze niech wypowie sie ktos, ktoremu udaje sie zawrzec tranzakcje i powie co zle robimy.

Post: #5 
2008-08-26 21:55

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Juz wam mowie jest takie cos jak dozwolona ilosc kupna akcji, ktore konczy sie w przedziale liczbowym
9.999.999. Jedyne rozwiazanie? kupic na raty czyli tyle ile mozesz max plus to co ci zostaje do kupienia ale w dwoch tranzakcjach. Oczywiscie musisz zaplacic 2 prowizje ale juz takie zycie

Post: #6 
2008-08-27 07:22

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
juniork2 napisał:
Juz wam mowie jest takie cos jak dozwolona ilosc kupna akcji, ktore konczy sie w przedziale liczbowym
9.999.999. Jedyne rozwiazanie? kupic na raty czyli tyle ile mozesz max plus to co ci zostaje do kupienia ale w dwoch tranzakcjach. Oczywiscie musisz zaplacic 2 prowizje ale juz takie zycie


Ja chcialem kupic tylko 100 akcji po PKC zeby sprawdzic czy pojdzie i zlecenie nieposzlo. Przed restartem wszystko bylo ok.

Post: #7 
2008-08-27 19:56

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1516
Shouty: 31826
17
problem polegał na tym że uparcie próbowałeś kupić jedną i tą samą spółkę z newconnect - którą zapomniałem usunąć (nie była ona aktualizowana) , ale to mi przypomniało o newconnect - i został on zaimplementowany (od jutra będą możliwe transakcje na wybranych spółkach).



Dodano 2008-08-27 19:59
juniork2 napisał:
Juz wam mowie jest takie cos jak dozwolona ilosc kupna akcji, ktore konczy sie w przedziale liczbowym
9.999.999. Jedyne rozwiazanie? kupic na raty czyli tyle ile mozesz max plus to co ci zostaje do kupienia ale w dwoch tranzakcjach. Oczywiscie musisz zaplacic 2 prowizje ale juz takie zycie


prowizja zależy od wartości transakcji nie od wolumenu, czyli zakup w 10 transakcjach czy w 1 - tych samych akcji - suma prowizji będzie taka sama (przy założeniu że każda z transakcji jest obciążona prowizja większą niż 5zł - bo taka jest minimalna)
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #8 
2008-08-28 18:37

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Silvestris napisał:
problem polegał na tym że uparcie próbowałeś kupić jedną i tą samą spółkę z newconnect - którą zapomniałem usunąć (nie była ona aktualizowana) , ale to mi przypomniało o newconnect - i został on zaimplementowany (od jutra będą możliwe transakcje na wybranych spółkach).

Chyba tak bo udalo mi sie kupic 2 spolki. Pozdrawiam.

Post: #9 
2008-08-28 18:53

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
I tu pojawia sie problem jakiego doswiadczyłem na tym serwisie po kupnie akcji BEEFSAN po lacznym podsumowaniu 50000 akcji 0.45 a akcje spadly ponizej 0.40 i nie moglem dokupic by obniżyc łączny kurs wiec jestem stratny

Post: #10 
2008-08-28 18:53

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witam. Po restarcie gry nie potrafie zawrzec zadnej tranzakcji. Probowalem nawet kupic pare akcji po PKC i tez lipa. Przed restartem wszystko bylo ok. Moze cos robie zle.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG135165.9-0.59%17:09
WIG203572.3-0.73%17:09
WIG20 Fut3553.0-0.84%17:04
WIG20USD950.0-0.58%17:15
mWIG409428.0-0.25%17:09
sWIG8030548.0-0.49%17:09
 Notowania Świat
US BlueChip51876.1-0.09%22:05
Nasdaq10029118.2-1.09%22:01
Nikkei69360.9-4.15%8:45
DAX24681.7-1.25%17:31
Ropa WTI70.2-2.34%22:59
Złoto4072.1+1.13%22:00
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28893+0.12%22:00
CHF/PLN4.65297+0.04%22:00
USD/PLN3.76635-0.01%22:00
EUR/USD1.13875+0.13%22:00
GBP/USD1.31992+0.05%22:00
USD/JPY161.758-0.02%22:00
Forum
» Proszę dodać SYN2BIO [0]
» Zmiana nazwy spółki [2][SPL]
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
Wzrosty Spadki Staty
MEDINICE 75.00 8.70%
LIBET 1.45 8.21%
KOMPAP 23.20 5.45%
CELTIC 1.27 5.42%
ELKOP 1.90 5.26%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl