Załóż konto | Przypomnij hasło
Dzisiaj Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie jest nieczynna. Spokojnej majówki!
Filtruj wg spółki:
Likwidacja
Wyświetleń: 3072. Obserwuje: 9 osób.
Post: #1 
2008-12-05 10:43

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Mam pytanie w jaki sposób mogę zlikwidować swoje konto bo chcę zrezygnować z gry w najbliższym czasie a tam jest tylko opcja zeruj konto.

Post: #2 
2008-12-05 15:38

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
powinna byc opcja likwidacji kont

Post: #3 
2008-12-05 16:44

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
No właściwie to nie ma i nie można całkowicie zlikwidować konta w profilu jest tylko zerowanie i nie wiem jak "nitkaw" znikła z tej gry. Proszę o jakieś wyjaśnienie w tej sprwie pozdro

Post: #4 
2008-12-05 20:50

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Może trzeba się zgłosić do Adminów i oni usuną konto

Post: #5 
2008-12-06 23:28

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Nieśmiertelny... Bracie
ja się nim chetnie zaopiekuje:D

Post: #6 
2008-12-07 14:41

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Nieśmiertelny skoro Nitkaw zrezygnowała z przekroczenia bańki na tej gierce, to przynajmniej Ty jeszcze nie rezygnuj. Z chwilą, gdy przekroczysz bańkę to rób co uważasz. A może masz obawy, skoro nie można pograć na Biotonie to wcześniej czy później nie dasz sobie rady tak jak inni sobie nie dają. Chi chi chi.

Dodano 2008-12-07 14:47
Nieśmiertelny kiedyś się Ciebie zapytałem co sądzisz kto będzie 20.12.2008r. na pierwszym miejscu. Nie odpowiedziałeś mi. Wiesz co o tych sądzę, gdy rezygnują zbyt wcześnie. Po rezygnacji Nitkiw ja wygram zakład jeżeli nic się nie zmieni. Chi chi chi. A przecież jeszcze jest panciolek i inni.

Post: #7 
2008-12-08 00:11

Macko

Admin
Kraków/Bielsko-Biała
Posty: 494
Shouty: 34675
0
aktualnie pracujemy nad usuwaniem kont (bedzie to mozliwe po wysłaniu mailowej informacji do nas)
tak do wiadomosci "nitkaw" najprawdopodobniej wyzerowała konto, dlatego znikła z rankingu.
proszę zauważyć, że ostatnie zmiany (wprowadzenie prowizji) niektórym pokrzyżowało plany ..
pamiętajmy nie o to chodzi w tej grze.
Rywalizacja jak najbardziej (na pewno motywuje), ale pamietajmy, że ten wortal ma za zadanie uczyć inwestowania, strategii, myślenia by potem nie było tylu z flustrowanych i znerwicowanych osób, które przekazując swoje wszystkie oszczędności np. do arki... myślały że dorobią się milionów...

Dodano 2008-12-08 00:15
a jeszcze jedna sprawa.. wracajac do "sezonów" najprawdopodobniej zakonczy sie on koncem roku. Planujemy utworzenie (rownoleglej) ligii inwestorow, gdzie moznaby dostawac punkty za miejsca w rankingu z poszczegolnych sezonow.
Byle do przodu...
https://gragieldowa.pl

Post: #8 
2008-12-08 09:11

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Ja i tak nie gram na Biotonie po pierwsze a po drugie pierwsze 100 tys. zarobilem na KHGMie a w grze byłem po to żeby pokazać co potrafię tym co mi nie wierzą ani w pracy zwłaszcza ani niektórzy z rodziny mojej żony nie wierzyli w to co mówię myśląc że to bajki chyba wyssane z palca ale i tak jeszcze nie rezygnuję tylko chciałem się zapytać jak można zrezygnować ale powinna byc opcja usuń konto.

Post: #9 
2008-12-08 13:23

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1469
Shouty: 30964
13
Od strony technicznej obecnie wygląda to tak:
po 3 miesiącach bez logowania konto jest usuwane z rankingu, zerowane i przygotowane do kasacji.
Gdy czyścimy bazę danych konta przygotowane do kasacji są usuwane.
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #10 
2008-12-08 17:15

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Ok. Nieśmiertelny. Jak w ubiegłym roku przed wyjazdem na urlop mówiłem innym aby wycofali się z giełdy i w żadnym wypadku nie kupowali jednostek funduszy inwestycyjnych bo to jest ich koniec na dłuższy czas, to przez wielu zostałem wyśmiany. Wielu z nich odpowiadało mi, że w banku doradcy mówili iz na jednostkach nie można stracić, a giełda będzie rosła bo przyznano nam mistrzostwa euro. Teraz widzę ich smutne miny, a niektórzy z nich są zdziwieni moimi prognozami i pytają się co mają zrobić. Pozdrawiam i życzę przekroczenia bańki w tej gierce.

Post: #11 
2008-12-09 23:36

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Niesmiertelny moze ty jakies kursy powienienes prowadzic ?? przy Twoich wynikach o klientele nie ttudno trzeba sie tylko dogadac w chłopakami co servis tworza i dodac odpowiednia zakladke

a to by dopiero rodzina byla zdziwiona:D

Dodano 2008-12-09 23:40
przynajmniej ja bym sie chetnie pouczyl od kogos kto wie jak to sie robi, bo znajomosc instrumentów (jak widac w załaczniku mojego portwela) jeszcze nic nie znaczy...

Post: #12 
2008-12-09 23:56

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Ostatnio byłem na kursie w Warszawie w siedzibie GPW a dokładnie w sali notowań 4 godziny wykładów w 2-ch etapach pierwsza to wstęp o kontraktach to było nudne ale za to druga część prowadzona była przez samego Grzegorza Zalewskiego (gość jest naprawdę dobry w te klocki chodzi oczywiście o kontrakty) i naprawdę jeżeli chodzi o mnie to warto było zwłaszcza że było za darmo jedynie dojazd ja wyniosłem z tego swoją strategię gry opartą o WIG20 więc część z niej widać w grze ale gry sprawdzę wszystkie aspekty to wrzucę jakąś kasę w realu w kontrakty i wtedy to dopiero będzie wolna amerykanka szkolenie szkoleniem gra grą ale w realu można pojechać jeżeli nie ma się nerwów na "uwięzi" bo inaczej wtopa na 70% a 30% to fuks jeżeli emocje padną ale i tak polecam kontrakty ale niech każdy gra kasą którą jest w stanie stracić bez żadnego bólu bądź emocji.
Uppss ale się rozpisałem .... sorki all
Pozdro Niesmiertelny

Post: #13 
2008-12-10 01:23

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Dobrze piszesz... też byłem mondry, jak robiłem notatki w zeszycie, jakby yo było, gdybym grał...
Teraz garam i tak nie jest, czasami jak patrze na notowania, to opycham ze stratą kontrakt aby tylko ja zminimalizować i odetchnąć... a za godzinę czy dwie, miałbym spory zysk... real to jednak nie gra. A nerwy o wiele większe...

Post: #14 
2008-12-11 18:17

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Ach Nieśmiertelny kiedyś się Ciebie pytałem kto Twoim zdaniem 20.12.2008r. będzie na pierwszym miejscu (ja obstawiłem Sylwkę1), ale coś tam wspomniałem, że kiedyś w przeszłości zdarzyło się tak iż w ostatnim dniu stało się coś niemożliwego, ktoś ni stąd ni zowąd wskoczył na pozycję lidera. Czy Ty będziesz czekał do ostatniego dnia (tj: 20.12.2008r.) czy już wcześniej wskoczysz na pierwsze miejsce z dużą przewagą. HAhaaaaaaaaaaaaaaaa. Pozdrawiam i życzę sukcesu, bo wiem że jesteś nieustraszony jak inni. Ha ha ha. Bo Ty nie jesteś od dłuższego czasu mistrzem Biotonu, ale wiem że wcześniej czy później powrócisz do tej spółki. "Jeden grosz dziennie zrobi milionera ze mnie". Tylko, że w chwili obecnej ten jeden grosz to ponad cztery procent. Ha ha ha.

Post: #15 
2008-12-12 09:35

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Raz tylko w grze zagrałem na Biotonie ale to bez sensowna spółka co to za granie na Biotonie i podbijanie miejsca ja bym wszystkie spółki zlikwidował poniżej 1 zł bez względu na wszystko.

A reszta to mam już upatrzony swój portfel spółek i w te jadę z koksem wszystkie na pewno powyżej 1 zeta kira21 zresztą co to za problem zyskiwać na GPW zawsze się da ugrać w realu minimalnie 12% wg mnie bez wysiłku a normalnie średnio bez patrzenia na info analiz i nnych takich da się wycisnąć 20-30% bez problemów z lekkim wysiłkiem

Pozdro

Post: #16 
2008-12-12 10:06

sigan

Biłgoraj
Posty: 20
Shouty: 1701
0
A kiedy by taka liga inwestorów powstałą i jak by były przyznawane punkty?

Post: #17 
2008-12-12 17:27

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witaj Nieśmiertelny, czy masz na swoim kompie dostęp do notowań rzeczywistych (na bieżąco), gdzie aktualizacja WIG20 itp zmienia się co 15 sekund, a notowania akcji na bieżąco. Jeżeli masz notowania na bieżąco, to ile linii zleceń pokazuję się Tobie dla spółek z WIG20. Zaraz spojrzę na ranking bo może już dzisiaj jesteś na pierwszym miejscu. Jesteś po prostu dobry, a na gierce zaczynaliśmy chyba mniej więcej w tym samym czasie. Jestem pełen podziwu, że tak bardzo na tym forum szanujesz "Nitkaw", bo inni czasami różnie pisali (chyba z zazdrości co do osiąganych przez nią zwrotów z inwestycji).

Post: #18 
2008-12-13 23:11

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Oki kira21 jak chcesz pierwsze zlecenia to były na spadek na KGHM bardzo prosto można było zarobić kabziorkę czyli pierwsze 100 tys w międzyczasie dochodziły spółki paliwowe takie jak Lotos i PKNOrlen oczywiscie przy 200 tys ciężko coś kupić za całą sumę bo tylko tak można iść szybko do góry w grze można ryzykować w jedną spółkę dla zwiększenia zysku "metoda max zysku" to nie był żaden problem kira21 nie wiem wystarczyło czytać info kryzys się nie skończy ani dziś ani jutro a najwięcej lecą spółki sórowcowe do tego groźba strajku w KGHMie i tak dalej raz był Bioton na próbe ale zrezygnowalem bo to by było za proste zresztą bardzo dobrze że zrobili te prowizje KGHMem leciałem cały czas praktycznie aż do końca listopada bardzo był przewidywalny w międzyczasie PKN i LOTOS i to jak wszystko leciało na pysk bylo bardzo łatwe do przewidzenia dla każdego zreszta ktokolwiek kuma z na giełdzie i jakie info dają jakie skutki później ropczyce poleciało na "pysk" po cofnięciu przez bank "kaski" i tak dalej w realu się tak nie da na spadek na spółce ropczyce ale ja uważałem że warto dać bo to rekompensuje brak kontraktów terminowych na którym mozna w obie strony więc dałem w dól i leciało kolejne duże pieniądze można było wycisnąć potem bardzo łatwo można było przewidzieć Barlinek i widać było po info kiedy to się zakończy i parę innych rzeczy trzeba siedzieć w info z 1-2 godzin dziennie i będziesz miec lepsze wyniki a tak wogóle to jak na początku poszłem na spadki na KGHM to mi dało sporą przewagę z pewnością w spokojnych czasach ciężej jest cosik wycisnąć w kryzysie każda mocne złe info np strajk cofniecie ważnego kredytu przez bank cofnięcie 15mld przez "USA" koncernom ostatnie info z tych mocnych powoduje dużo większe spustoszenie niż pzry hossie itd zresztą analiza techniczna bardzo duzo mi daje dowód był ostatnio na kontrakty terminowe i pewno tak samo poleciał WIG20 a podałem tą info dzień wcześniej kiedy to WIG20 poleci byłem tego pewien na 75-85% przy takiej pewności sam wszedłem z 2-ma kontraktami siediałem wtedy w biurze maklerkim bo nie mam notowań on-line i trzasnąłem 2 sztuki gdy kontrakt term na WIG20 nie zdołal się przebic przez podwójny szczyt info przeciwstawnym do mojej tezy w doł było info że może koncerny dosatną 15 mld a może nie ale w stanach bylo za dużo zlych informacji a poza tym nastąpiła realizacja zysków i zysałem wtedy w realu 1200zł jeżeli nie czyta ktoś info codziennie nie analizuje wykresów codziennie nie ma jakichś spólek upatrzonych z góry na których się głownie skupia to jak możesz kogoś dogonić bez spełnienia tych minimów zresztą dam jeszcze inny przyklad kto wygra z kim:

1. inwestor nr1 ma 10.000 i chce zainwestować nie wie jeszcze w co boi się wpłaca do banku i próbuje sił w grze giełdowej
2. inwestor nr2 ma również 10.000 i również chce zainwestować ale równiez się boi i wpłaca do banku grając w grze giełdowej

1.Jedziemy dalej inwestor nr1 wpłaca 10 tys na rok np na 12% i po roku ma co: 11.200 zł

2.Ale inwestor nr2 jest mądrzejszy i wpłaca te 10 tys do banku ale co miesiąc z tym że np roczna stopa wynosi u niego 12% miesięcznie 1% czyli (oczywiście to jest tylko przykład dla zobrazowania czegoś w przenośni jedni to zrozumią zapewne a drudzy nie ale proszę się mnie nie pytac o co chodziło)
a więc po miesiącu ma 10.100 zl
w drugim zaś daje wpłaca 10.100 co mu daje:10.101 zł itd itd

co w ogółnym rozrachunku daje mu sumę 11.268 zł
i zarobił procentowo 12,68% rocznie

A więc wygrał pan numer2

A na giełdzie można grać codziennie a nie co miesiąc więc gracz numer 2 byłby 30 krotnie lepszy niż gracz numer 1

koniec

przydługawo ale niektórym się może przydać

Pozdro





Dodano 2008-12-13 23:20
Acha wykres WIG20 jest na interii online bez opóźnień kazdy ma do niego dostęp a jego analiza może pomóc przy przewidywaniu spadków bądź wzrostów ale mimo że są wzrosty to nie wszystkie spółki idą w góre bądź przy spadkach w dół itd itd

Post: #19 
2008-12-15 00:09

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Niesmiertleny, mógłbyś podać stronkę z miarę świeżymi wiadomościami PAP z której korzystasz ?


Odnośnie przykładu o dwóch inwestorach.
Przykład podany przez Niesmiertelnego określa się jako kapitalizacja, gdyby chciał ktoś bardziej zgłębić temat.
I to się tyczy nie tylko lokat. Załóżmy, że inwestujemy długoterminowo conajmniej 1 rok. Bardziej opłacałoby się wyciagąć pieniądze z inwestycji i ewentualnie poźniej ponownie do niej powrócić niż siedzieć z nią do końca.
Dlatego też uważam że daytrayding ma tutaj przewagę.


GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG84393.7-0.21%05-02
WIG202470.5-0.23%05-02
WIG20 Fut2480.0+0.32%05-02
WIG20USD610.0-0.33%05-02
mWIG406262.3-0.37%05-02
sWIG8024228.7+0.02%05-02
 Notowania Świat
Dow38675.7+1.18%22:02
Nasdaq16156.3+1.99%22:00
Nikkei38236.1-0.10%05-02
DAX17993.7+0.54%17:31
Ropa WTI78.0-1.23%22:57
Złoto2301.5-0.09%22:00
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.32590-0.16%22:00
CHF/PLN4.43962+0.04%22:00
USD/PLN4.01875-0.52%22:00
EUR/USD1.07643+0.37%22:00
GBP/USD1.25490+0.13%22:00
USD/JPY152.895-0.54%22:00
Forum
» Dywidendy 2023 [0]
» Zbiorczy temat z prośbą o... [6]
» prośba o dodanie ETCGLDRMAU [0]
» Prośba [2][CRC]
» WIG 20 ZMIANY [3]
» Zmiana nazwy spółki [1][GLC]
» sprzedaż wycofanego ALUMETALu [5][CNT]
» Co się dzieje ? [6][K2H]
» Nie da się sprzedać [2][CNT]
» Prośba o dodanie Render Cube... [1]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl